Salut.am cateva intrebari,legate de ceva modificari la o alfa 156,in primul rand am o mare obsesie pentru modelul 159,datorita aspectului pe care il ofera farurile si alte detalii...de aceea as dori sa incerc sa ai aduc si la aceasta alfa 156 pe care o detin acelas aspect.adica as dori sa ai inlocuiesc farurile.sau daca exista pe piata ceva modele asemanatoare cu cele de 159 pentru 156 (site ceva sau de unde pot fi luate) sau daca pot fi montate cele de pe 159 direct pe 156 si de ce modificari si cat de complexa este manopera daca a mai incercat cineva...pe net nu am gasit nici o informatie de genu

Si inca o intrebare,pentru schimbarea luminiilor de bord,stie careva daca se pot schimba,cat de complicata este operatiunea si daca exista vrun video tut pentru aceasta operatiune