am o mazda bt50(2006) 2.5d si vreau sa o fac mult mai fasneata.
ce model de turbina are? un upgrade de turbina care ar merge?
injectoarele poate tine ~200 cp, sa zicem ca ii schimb turbina si ii maresc puterea?
intercoolerul in cazul schimbarii turbinei trebuie schimbat(asa ar fii normal)?