OK, Bogdane, lamureste īnsa anul de fabricatie.
Este un SS din anii 60, und Z 28 din anii 70, un Z 28 IROC din anii 80 ?
E V 8 pe carburator Edelbrock, V 8 pe injectie TPI, cutie manuala sau automata?
Da si tu mai multe detalii eventual ceva poze ca asa nu merge cu orientarea.
Īn orice caz, piese de schimb noi si tuning gasesti pt. ele de faci varza la
KTS AMERICAN PARTS īn Germania, reprezentanta directa KTS din SUA, deci iei direct de la sursa fara intermediar si-ti pica ceva mai ieftin.