Vand dupa Supra mea mai multe piese:
Galerie Turbo,turbo,WG,admisie,toata injectia cu pompe de benzina , electronica Aem cu softul pe urmatoarele puteri:700-830-93o sau 1047Cp...si multe altele.
Piesele se afla intr-o stare impecabila si se pot monta contra cost....le vand deoarece proiectul merge mai departe si cu piesele actuale sunt limitat la ca.1200Cp.
__________________
Nu te certa niciodata cu idiotii ! Te fac sa cobori la nivelul lor si acolo te bat cu experienta !
...
Acum 3 ani: Supra-DZ1 1047Cp si 1250Nm...la ora actuala....mai mult

...
Singurul lucru care pare ca este impartit corect pe planeta este inteligenta!!!Toti avem impresia ca am primit destul.....