e pictat in sv la mine .. pt ca in bucuresti mi sa cerut 90 euro fara tva , l am pictat in sv cu "meseriasul " nostru pt cateva sute de lei ... tot el a pictat si ce e in porbagaj , capul , mana , si piesele care acopera muzica
multumesc de aprecieri .. ( voi incerca sa pun si poze mai clare , doar sa mai lucrez la el cate ceva

)
PUN POZE SI CU CE E IN PORBAGAJ IN LUCRU PT CEI RAUTACIOSI SPUN CA L AM CUMPARAT DE-A GATA , DAR AM AVUT INSPIRATIA SA L POZEZ INAINTE DE AL TERMINA