Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Daewoo tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 08-02-07, 01:43   #1
coteschwann

Stage 5
 
coteschwann's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 325
Default spoiler fata+spate de matiz

cive vrea sa faca o combinatie de tunning ptr Matiz(zic eu rentabila) sa imi dea la schimb bara fata si cea spate de stock(standars)+650 ron pe barele mele cu tot cu spoilere montate asa ca in poze..ei?
astept oferte!!!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	spoliler fata.jpg
Views:	1170
Size:	111.2 KB
ID:	213138   Click image for larger version

Name:	Spoiler_spate_matiz.JPG
Views:	1072
Size:	47.1 KB
ID:	213139  
coteschwann is offline   Reply With Quote
Old 11-02-07, 14:33   #2
emy09

Stage 2
 
emy09's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 25
Default Re: spoiler fata+spate de matiz

interesant spatele
emy09 is offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 02:28   #3
Dr3adLorD
Daewoo Driver

Stage 5
 
Dr3adLorD's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 807
Member of:
[DAEWOO]
Post Re: spoiler fata+spate de matiz

Nu prea.....
Dr3adLorD is offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 07:38   #4
tavisor

Stage 5
 
tavisor's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 404
Cool Re: spoiler fata+spate de matiz

Quote:
Originally Posted by coteschwann View Post
cive vrea sa faca o combinatie de tunning ptr Matiz(zic eu rentabila) sa imi dea la schimb bara fata si cea spate de stock(standars)+650 ron pe barele mele cu tot cu spoilere montate asa ca in poze..ei?
astept oferte!!!
parerea mea ca e prea ingust jos spoilerul,daca spoilerul continua linia rotii (sa nu se vada roata cand te uiti din spate era mult mai misto)repet e parerea mea.Uite ca in poza asta
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Dcp01681.jpg
Views:	617
Size:	51.1 KB
ID:	216133  
tavisor is offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 13:34   #5
coteschwann

Stage 5
 
coteschwann's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 325
Default Re: spoiler fata+spate de matiz

Quote:
Originally Posted by tavisor View Post
parerea mea ca e prea ingust jos spoilerul,daca spoilerul continua linia rotii (sa nu se vada roata cand te uiti din spate era mult mai misto)repet e parerea mea.Uite ca in poza asta
e ok din puctul tau de vedere,asa am zis si eu prima data dar cand am vazut pe calculator cum vine modelul asta drept se vedea urat,(parerea mea) + ca asa era modelul,e o adaptare de pe ferarri mondena pe dimensiunile masinii mele si asa era cel mai bine, cand l-am facut baiatul mi-a zis ca s-ar vedea super cu niste roti mai late iar in poza aia nu aveam jante intelegi?..acum am!!! si se vede belea daca te uiti mai atent in poza care se vede din fata se vad jantele la cea din spate(mai veche)aveam capace..hehehehe....in poza vroiam sa arat strict spoilerul ca sa nu mai fac o poza noua!...daca vrei iti pun o poza si cu spatele...
bafta!
coteschwann is offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 13:37   #6
coteschwann

Stage 5
 
coteschwann's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 325
Default Re: spoiler fata+spate de matiz

ptr cei interesati pretul ptr spoilere este de numai 450 ron plus barele voastre la schimb!
coteschwann is offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 13:50   #7
coteschwann

Stage 5
 
coteschwann's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 325
Default Re: spoiler fata+spate de matiz

Quote:
Originally Posted by tavisor View Post
parerea mea ca e prea ingust jos spoilerul,daca spoilerul continua linia rotii (sa nu se vada roata cand te uiti din spate era mult mai misto)repet e parerea mea.Uite ca in poza asta
vreau sa te intreb si eu ceva...din cate am observat eu la matizul tau ai stopurile fumurii nu?...parca asa tin minte...ce ai zice de unele clare a?,,,,,originale si cu care nu ai avea probleme in trafic dpdv al intensitatii luminii marite la franare semnalizare,masalier,fata de cele stock ca sa nu te trezesti cu unul in spatele tau asa cum ai toate sansele sa ti se intample acum cu ce ai tu pe masina ?
te-ai gandit la asta?.....si iti zic eu,ca nimeni nu mai aduce asa ceva,
repet:nu sunt facute in garaj, cum poate ai mai vazut la unii altii, ci dealea din sticla frate ca la Honda,Audi,VW Golf,BMW si altele adevarate!
cauta-ma la sf lunii feb. cand primesc marfa si iti trimit poze si pretul lor!
coteschwann is offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 22:06   #8
tavisor

Stage 5
 
tavisor's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 404
Cool Re: spoiler fata+spate de matiz

Quote:
Originally Posted by coteschwann View Post
vreau sa te intreb si eu ceva...din cate am observat eu la matizul tau ai stopurile fumurii nu?...parca asa tin minte...ce ai zice de unele clare a?,,,,,originale si cu care nu ai avea probleme in trafic dpdv al intensitatii luminii marite la franare semnalizare,masalier,fata de cele stock ca sa nu te trezesti cu unul in spatele tau asa cum ai toate sansele sa ti se intample acum cu ce ai tu pe masina ?
te-ai gandit la asta?.....si iti zic eu,ca nimeni nu mai aduce asa ceva,
repet:nu sunt facute in garaj, cum poate ai mai vazut la unii altii, ci dealea din sticla frate ca la Honda,Audi,VW Golf,BMW si altele adevarate!
cauta-ma la sf lunii feb. cand primesc marfa si iti trimit poze si pretul lor!
sa sti ca ma intereseaza stopurile alea o sa-mi zici si un scor pt ele sa vad daca imi convine facem targul,te caut prin 6-7 martie ca plec din tara in concediu)).,mai vb
tavisor is offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 22:26   #9
coteschwann

Stage 5
 
coteschwann's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 325
Default Re: spoiler fata+spate de matiz

gata frate te-am bagat in lista mea de prioritati,pretul iti zic de pe acum ca PRETUL este ca la fabrica din Koreea, eu nu pun un leu peste ptr. ca sunt agent de vanzari pe Romania, castigul meu consta in reduceri la piese de motor si revizii gratuite intelegi?
Concediu placut,distractie la maxim si relaxare cat cuprinde!
coteschwann is offline   Reply With Quote
Old 14-02-07, 09:17   #10
emy09

Stage 2
 
emy09's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 25
Default Re: spoiler fata+spate de matiz

Quote:
Originally Posted by coteschwann View Post
gata frate te-am bagat in lista mea de prioritati,pretul iti zic de pe acum ca PRETUL este ca la fabrica din Koreea, eu nu pun un leu peste ptr. ca sunt agent de vanzari pe Romania, castigul meu consta in reduceri la piese de motor si revizii gratuite intelegi?
Concediu placut,distractie la maxim si relaxare cat cuprinde!
m-ar interesa si pe mine niste stopuri clare si ce altceva mai aveti pentru matiz
emy09 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-07, 09:54   #11
coteschwann

Stage 5
 
coteschwann's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 325
Default Re: spoiler fata+spate de matiz

Quote:
Originally Posted by emy09 View Post
m-ar interesa si pe mine niste stopuri clare si ce altceva mai aveti pentru matiz
salut.
Datorita cererii foarte mare pe tema asta am obtinut un lot de marfa nu prea mare pentru Romania dar mai repede de martie sau aprilie cum s-au exprimat intr-o prima faza producatorii de elemente tuning-compartimentul de electrice si re-design ansamble/fascicule luminoase(triple,faruri si semnalizare).
Comanda s-a facut in decembrie 2006 si soseste pe la sfarsitul lunii FEBRUARIE 2007.Pentru altfel de piese nu am cum sa aduc ptr ca sunt reprezentante care distribuie piese de uz general, dar pot sa incerc sa va aduc ceva piese ptr ca am RELATII!!!
PS: transmite si la cunostinte mesajul ca sa nu mai scriu altele!
bafta multa!
coteschwann is offline   Reply With Quote
Old 14-02-07, 12:45   #12
tavisor

Stage 5
 
tavisor's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 404
Cool Re: spoiler fata+spate de matiz

Quote:
Originally Posted by coteschwann View Post
salut.
Datorita cererii foarte mare pe tema asta am obtinut un lot de marfa nu prea mare pentru Romania dar mai repede de martie sau aprilie cum s-au exprimat intr-o prima faza producatorii de elemente tuning-compartimentul de electrice si re-design ansamble/fascicule luminoase(triple,faruri si semnalizare).
Comanda s-a facut in decembrie 2006 si soseste pe la sfarsitul lunii FEBRUARIE 2007.Pentru altfel de piese nu am cum sa aduc ptr ca sunt reprezentante care distribuie piese de uz general, dar pot sa incerc sa va aduc ceva piese ptr ca am RELATII!!!
PS: transmite si la cunostinte mesajul ca sa nu mai scriu altele!
bafta multa!
alceva de matiz ax cu came sport? ceva faruri misto?
tavisor is offline   Reply With Quote
Old 15-02-07, 10:27   #13
coteschwann

Stage 5
 
coteschwann's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 325
Default Re: spoiler fata+spate de matiz

sorry, doar faruri si triple pot face rost, dar intreb daca au ceva si iti transmit,ok?
bafta!
coteschwann is offline   Reply With Quote
Old 15-02-07, 11:00   #14
emy09

Stage 2
 
emy09's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 25
Default Re: spoiler fata+spate de matiz

Quote:
Originally Posted by coteschwann View Post
sorry, doar faruri si triple pot face rost, dar intreb daca au ceva si iti transmit,ok?
bafta!
pai m-ar interesa si pe mine niste triple albe si ce fel de faruri ai? un pret ceva?
emy09 is offline   Reply With Quote
Old 24-09-07, 09:50   #15
nick_nasta

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 658
Question Re: spoiler fata+spate de matiz

Quote:
Originally Posted by coteschwann View Post
sorry, doar faruri si triple pot face rost, dar intreb daca au ceva si iti transmit,ok?
bafta!
ce model de triple?si faruri?
nick_nasta is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -