Quote:
|
Originally Posted by Alexutzzz
vb pe messenger  vezi ca stau invizibil ca imi cam cade netu in ultimu timp
|
prietene eu am facut un salt frumos.....de la E34 la E60,merita toti banii....

vorba altora.......IN CAZ K AI AI....!!!

sa i-ti dau un pretz orientativ:28000 de km an fab. 2004 clima,incl. scaune+electric,oglizi anti-reflex+electric+incalzite,xenon,piele de alkantara totul la numai pretzu` de 35000 Euro!