N-am spus că ai greşit secţiunea, ci doar ţi-am dat indicaţii unde să întrebi anumite chestii.
Dă şi tu mai multe detalii despre maşina: culoare, dotări, etc.
Cât despre exterior... sfatul meu este să nu te bagi la modificări majore (exceptând, eventual, un set de jante noi).
Fiind o maşină nouă ca model, mă îndoiesc să fi apărut body-kituri pentru ea. În plus, Passatul este o maşină mai luxoasă şi, din punctul meu de vedere, nu s-ar merita modificări la exterior (exceptând, cum am zis şi mai sus, un set de jante).
Baftă cu maşina!