![]() |
passatul nou,ce-i poti face?
Salult
Sunt si io bucurosul posesor a unui passat model nou 1.9 tdi si as vrea sa-i fac cate ceva :D in primul rand un sistem audio klumea ,asa ca va intreb pe voi ce imi sugerati ca nu prea am prea mult cunostiinte in domeniu :oops: |
Pentru întrebări legate de sisteme audio, treci pe la secţiunea Sisteme Audio pentru masini. Acolo sunt băieţi care să-ţi răspundă la orice întrebare legată de sistemele audio, care pot să-ţi dea sfaturi pentru crearea unui astfel de sistem pentru maşina ta.
|
sorry ,am gresit sectiunea ,da nu ma intereseaza doar sistemul audio ,am zis
ca e doar pentru inceput ,ma intereseaza si alte chestii pt exterior ,interior,in afara de motor. |
N-am spus că ai greşit secţiunea, ci doar ţi-am dat indicaţii unde să întrebi anumite chestii.
Dă şi tu mai multe detalii despre maşina: culoare, dotări, etc. Cât despre exterior... sfatul meu este să nu te bagi la modificări majore (exceptând, eventual, un set de jante noi). Fiind o maşină nouă ca model, mă îndoiesc să fi apărut body-kituri pentru ea. În plus, Passatul este o maşină mai luxoasă şi, din punctul meu de vedere, nu s-ar merita modificări la exterior (exceptând, cum am zis şi mai sus, un set de jante). Baftă cu maşina! :wink: |
thx
pai masina e neagra, jantele sunt de 16 din aliaj,nu ma stiu medelul exact (sunt destul de aratoase si nu vreau sa le schimb cat de curand) ,cd-playeru e de la ei cu magazie pt 6 cd-uri si 8 incinte. |
poshtashu'.... am si io un passat nou 2.0 tdi 4 motion din decembrie... am tot jentile alea de 16 milwaukee pe care le ai si tu....si ce pot sa spun... cauta si tu la un magazin special un sistem audio.. si vezi ca iti dau ei sfaturi... al meu este antracit si dau bine geamurile fumurii pe el... ce ai vrea in primu rand sa ii schimbi? :)
|
Pai nici nu stiu de unde sa incep...ori cu un sistem audio, sau cu un flash la cip..ca deh 105 cai is cam putini :D,da am sa vad io pana la urma ...acu tre sa ma apuc sa strang lovele
:mrgreen: :mrgreen: |
Abt a scos un kit \"lejer\" pe vw passat care e chiar dragut!
|
pai si cate mii de euro costa kitu ala ? :D Mai astept poate se ieftineste 8)
|
Re: passatul nou,ce-i poti face?
Poshtasu` intra pe urmatorul link si vezi Passatu meu cu kit exterior de ABT . . . deocamdata astea sunt cam singurele piese disponibile :) https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/31284-masini-piatra-neamt/page-2.html
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:07. |
- Copyright 2026 4Tuning