Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Volkswagen tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 03-03-11, 08:44   #1
Recaro
VW Driver

Stage 4
 
Recaro's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 283
Member of:
[VW]
Default Sfaturi lupe-proiectoare

Salut baieti.Treaba care este am ramas cu niste lupe care le-am avut in niste faruri dar am desfiintat farurile si ma gandeam ca poate se poate face din lupele alea niste proiectoare sau poate aveti alta idee ce pot face cu ele.Astept sfaturi .Masina este un golf 3 ca sa aveti idee ce s-ar putea face si cum .Astept.Numai bine
__________________
Golf 3 GT, 1.8 8V




"Cafetiera" mea : https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...1-8-8v-gt.html
Recaro is offline   Reply With Quote
Old 06-03-11, 19:03   #2
emowreck23

Stage 4
 
emowreck23's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 213
Default Re: Sfaturi lupe-proiectoare

Quote:
Originally Posted by Recaro View Post
Salut baieti.Treaba care este am ramas cu niste lupe care le-am avut in niste faruri dar am desfiintat farurile si ma gandeam ca poate se poate face din lupele alea niste proiectoare sau poate aveti alta idee ce pot face cu ele.Astept sfaturi .Masina este un golf 3 ca sa aveti idee ce s-ar putea face si cum .Astept.Numai bine
se pot modifica si transforma in niste proiectoare...pune si tu ceva poze sa vedem cum arata
emowreck23 is offline   Reply With Quote
Old 07-03-11, 09:41   #3
Recaro
VW Driver

Stage 4
 
Recaro's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 283
Member of:
[VW]
Default Re: Sfaturi lupe-proiectoare

off.gata le-am dat.Am tot asteptat sa ma sfatuiasca cienva ce as putea face cu ele..dar dak nu a fost nimeni ..le-am dat.am fost nevoit caci avema nevoie de altceva pt masina.mersi oricum
Recaro is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -