Calibra asta am vazut-o de vanzare pe un site din germania(asa cred) si era pe la 15.000 de euro si nu avea nici pe departe 450 de cai avea doar 204, singura problema este ca nu stiu cand a fost postat anuntul de vanzare!
__________________
Ni se maresc pupilele cand se zdruncina tabla
Stie dracu daca o sa ne tina rabla....
Member of: [Moderators] [4Tuning International] [MACS]
Re: Calibra WOW
ce nu imi place mie e ca arata ca un slr din fata oarecum...e calibra frate...ar trebuisa se mandreasca cu faptul ca are o calibra nu ca viseaza la un slr....parerea mea
Member of: [Design Team] [Virtual Tuning] [FOTO] [VW]
Re: Calibra WOW
eu am mai vazut-o pe Bazar odata de vanzare, pretul mi se parea cam mic pt cum arata, nici nu stiu, poate mai e inca acolo...adevaru e ca arata bestial.