@sabothor: pai in primu rand sunt foarte incantat de faptu ca e rosie

, si da foarte bine cu interiorul din piele rosu-negru. ii da o impresie de "uniformitate" de la un cap la altul. dotari... acum nu stiu care sunt pe ea din cauza ca masina e editia de la aniversarea de 90 de ani sau nu... navigatie (ncdr1100), magazie cd (audio, nu mp3), centrala termica stationara webasto, angel eyes (pe care scrie ceva in japoneza, deci 101% nu sunt acolo din fabrica)... am avut o extensie la bara din fata de la steinmetz lipita de bara originala, iar bara originala nu era vopsita pe sub extensie, ceea ce ma duce cu gandu ca ar fi fost din fabrica acolo... desi s-ar putea sa ma insel
in rest e bertone clasic cu z20let. interior piele, tempomat, geamuri si oglinzi electrice, oglinzile incalzite, climatronic, incalzire in scaune, esp, traction control... pisici, or mai fi...?
la intalnirea aia de maine vad ca nu se arunca nimeni... ata e, e timp

pacat, as fi mers, da singur nu ma duc.
bafta