da asa e, una e sa iei una din fabrica sa dai o caruta de bani pe ea cu turbo cu limitatoare si cu cipuri de fabrica, si sa ii scoti si mai multi cai prin schimbare de cipuri, schimbare de turbine etc, si sa dai o caruta de bani si pe astea, decat sa faci din prima o masina asa cum vrei tu, pornind de la una mai slab dotata...
halal gandire