Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Dacia tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 09-01-08, 14:38   #1
albert_md2004

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 585
Default ax cu came modificat

buna ziua!
vin si eu cu o problema si in acelasi timp cu o abordare neortodoxa a ei,dar sunt convins ca multi dintre useri nu viziteaza sectiunea bursa,asa ca...as fi interesat in achizitionarea unui ax cu came modificat pt un motor de dacie,cu capacitate cilindrica 1397,dar tin sa mentionez ca trebuie sa se potriveasca pe chiulasa de dacie si nu cea de alpin.
cand spun modificat ma gandesc in sensul cresterii puterii si nu a scaderii consumului.
multumesc!
__________________
just_doctor
albert_md2004 is offline   Reply With Quote
Old 09-01-08, 14:58   #2
Liberta

Stage 4
 
Liberta's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 227
Default Re: ax cu came modificat

Quote:
Originally Posted by albert_md2004 View Post
buna ziua!
vin si eu cu o problema si in acelasi timp cu o abordare neortodoxa a ei,dar sunt convins ca multi dintre useri nu viziteaza sectiunea bursa,asa ca...as fi interesat in achizitionarea unui ax cu came modificat pt un motor de dacie,cu capacitate cilindrica 1397,dar tin sa mentionez ca trebuie sa se potriveasca pe chiulasa de dacie si nu cea de alpin.
cand spun modificat ma gandesc in sensul cresterii puterii si nu a scaderii consumului.
multumesc!
Vrei putere ai si consum , vezi ce cumperi , in afara de axa sti ca iti mai trebuie multe pe langa, sau crezi ca , cu o simpla axa am modificat motorul? bafta in continuare
Liberta is offline   Reply With Quote
Old 09-01-08, 15:24   #3
albert_md2004

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 585
Default Re: ax cu came modificat

stiu si de consum,stiu si ce-mi trebuie,de altfel am ce-mi trebuie.
mai am o singura dorinta:nu balariti topicul cu postari inutile,as prefera sa cumpar ax cu came modificat,nu sa stau la vorbe despre ce/cat si cum stiu.
chiar daca n-as sti a cui e problema?
decat sa se balareasca topicul prefer sa fie inchis.
multumesc!
albert_md2004 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-08, 22:05   #4
ro.maniak
Dacia Driver

Stage 4
 
ro.maniak's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 276
Member of:
[DACIA]
Default Re: ax cu came modificat

Eu iti propun sa te duci pe daciaclub ca aici e plin de copii bagatori in seama care asteapta loganu de la tata ... BAFTA
ro.maniak is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -