![]() |
ax cu came modificat
buna ziua!
vin si eu cu o problema si in acelasi timp cu o abordare neortodoxa a ei,dar sunt convins ca multi dintre useri nu viziteaza sectiunea bursa,asa ca...as fi interesat in achizitionarea unui ax cu came modificat pt un motor de dacie,cu capacitate cilindrica 1397,dar tin sa mentionez ca trebuie sa se potriveasca pe chiulasa de dacie si nu cea de alpin. cand spun modificat ma gandesc in sensul cresterii puterii si nu a scaderii consumului. multumesc! |
Re: ax cu came modificat
Quote:
|
Re: ax cu came modificat
stiu si de consum,stiu si ce-mi trebuie,de altfel am ce-mi trebuie.
mai am o singura dorinta:nu balariti topicul cu postari inutile,as prefera sa cumpar ax cu came modificat,nu sa stau la vorbe despre ce/cat si cum stiu. chiar daca n-as sti a cui e problema? decat sa se balareasca topicul prefer sa fie inchis. multumesc! |
Re: ax cu came modificat
Eu iti propun sa te duci pe daciaclub ca aici e plin de copii bagatori in seama care asteapta loganu de la tata ... BAFTA
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:13. |
- Copyright 2026 4Tuning