Am avut si eu o SN si mi-au mai ramas pozele astea . Au fost facute in 2002 si va rog sa-mi spuneti si mie ce credeti ? Am facut o treaba bunicica in interior? Am facut toate aceste skimbari cu minimum de bani iar demontarea si vopsirea am facut-o cu un prieten. Multumiri anticipate pt pareri ( Pro sau Contra). Scuze pt jante dar am vandut-o inainte de a le mai cumpara .
P.S. Am fost printre primii 5 care au avut scris \"Vantage\" pe Parasolar.As putea spune ca sunt kiar un 'membru fondator de onoare' al clubului \"Vantage\" de acum .dar oameni au cam uitat cum ma alergau mascatii si pe mine pe la curse, nu numai pe ei. Husky ,fir-ai mort