sincer...zici ca-i barca.daca ai da jos si bara fata,ca sa nu arate ca o locomotiva din aia veche,care avea o masca din aia in fata pt a da zapada la o parte de pe calea ferata

ar arata mult mai misto.si mai renunta la chestiile alea negre de pe barele de protectie,ca sincer...sunt oribile!! de fiecare data cand vad o masina cu chestii din alea ma gandesc la o sorcova

,fara suparare.In rest masina e chiar draguta...mie chiar imi place