Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Dacia tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 26-02-07, 17:55   #16
AAlpine1

Stage 5
 
AAlpine1's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 509
Default Re: Cine ma ajuta si p`mine cu niste poze sa imi fac un interior frumos la o Dacie ?

sunt invidios pe ala cu flacarile ))))))))))))))))))))
migul ma sperii :P
AAlpine1 is offline   Reply With Quote
Old 26-02-07, 18:36   #17
24mig

Stage 3
 
24mig's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 167
Default Re: Cine ma ajuta si p`mine cu niste poze sa imi fac un interior frumos la o Dacie ?

ma el a vrut poze cu interioare nu????????????????????????
PAI ASTA I-AM DAT FRATILOR. SI ACUMA NU-I COMVINE CA VREA DE DACIE, AUZI LA EL, MOR DE RAS, SA-TI MAI ARAT O POZA CU INTERIORUL LA O DACIE CU HUSE ZABALOASE DE BAZAR. SI NU CRED CA AI VREA ASA CEVA IN MASINA TA CA AI FI DE RASUL LUMII PE BUNE.BAFTA
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	01052006%28007%29.jpg
Views:	95
Size:	596.7 KB
ID:	223530   Click image for larger version

Name:	DSC01757.JPG
Views:	127
Size:	1.26 MB
ID:	223531  
24mig is offline   Reply With Quote
Old 26-02-07, 18:57   #18
B-83-DAC

Stage 5
 
B-83-DAC's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,443
Default Re: Cine ma ajuta si p`mine cu niste poze sa imi fac un interior frumos la o Dacie ?

ca sa vezi te pomenesti ca o fi de rasul lumii acum ))
B-83-DAC is offline   Reply With Quote
Old 26-02-07, 19:48   #19
ban_dit_nr1

Stage 3
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 117
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cine ma ajuta si p`mine cu niste poze sa imi fac un interior frumos la o Dacie ?

Interior ma refer la bord .. pod pedalier .. etc nu tapiteria ..
ban_dit_nr1 is offline   Reply With Quote
Old 26-02-07, 19:58   #20
mikkai

Stage 5
 
mikkai's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,121
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[Old School Cars]
Default Re: Cine ma ajuta si p`mine cu niste poze sa imi fac un interior frumos la o Dacie ?

iti zic io pedale,schimbator,maner frana de mana,si volan sport pe 1310 nu merg nici moarte.Decat daca esti masochist si iti plac cum arata si sa tragi de volanul ala tot timpul.
mikkai is offline   Reply With Quote
Old 26-02-07, 22:24   #21
ban_dit_nr1

Stage 3
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 117
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cine ma ajuta si p`mine cu niste poze sa imi fac un interior frumos la o Dacie ?

Thx`z .. am avut din ce sa ma inspir .. o sa va mai cer si niste pareri si cand o sa ma apuc de exterior ..
ban_dit_nr1 is offline   Reply With Quote
Old 04-03-07, 07:47   #22
nu_stiu

Stage 5
 
nu_stiu's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 382
Default Re: Cine ma ajuta si p`mine cu niste poze sa imi fac un interior frumos la o Dacie ?

mikkai sa stii k nu toata lumea are fonduri pentru o masina cu servo directie sau mai stiu eu ce alte minuni, asa k fiekare se multumeste cu ce are, omul a cerut idei nu critici !!!
__________________
http://AUTOSTICK.RO
nu_stiu is offline   Reply With Quote
Old 04-03-07, 11:33   #23
mikkai

Stage 5
 
mikkai's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,121
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[Old School Cars]
Default Re: Cine ma ajuta si p`mine cu niste poze sa imi fac un interior frumos la o Dacie ?

bai cum nu va convine ceva o bagati pe aia cu lipsa de bani.Nu am zis sa isi puna servo sau sa isi ia ceva cu servo.Ca sa sti eu nu am nici un fel de servo pe masina si nu ma plang.Dar sa dai bani pe niste prostii care sunt inutile si arata a piata pe Dacia nu prea merita.Sa nu mai zic ca iti ingreuneaza sofatul.Eu nu critic DOAR vreau sa ii arat ca poate sa faca si altceva cu banii aia,DACA TOT E IN LIPSA DE FONDURI...
mikkai is offline   Reply With Quote
Old 04-03-07, 16:29   #24
gabitu2007

Stage 3
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 88
Default Re: Cine ma ajuta si p`mine cu niste poze sa imi fac un interior frumos la o Dacie ?

mai cumperi un bord model 2002 din cate am auzit eu e 700 ron nou da cauti si u la mana 2 , 2 scaune sport sport + bancheta ala duce cam la 500 ron la mana 2-a ii schimbi si u mocheta , presurile si tapitaria si aia e
gabitu2007 is offline   Reply With Quote
Old 05-03-07, 22:05   #25
ice_adryan

Stage 1
 
ice_adryan's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 23
Default Re: Cine ma ajuta si p`mine cu niste poze sa imi fac un interior frumos la o Dacie ?

hmm... cred ca o sa iasa ceva marfa...
ice_adryan is offline   Reply With Quote
Old 05-03-07, 22:30   #26
NightDevil

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,141
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Cine ma ajuta si p`mine cu niste poze sa imi fac un interior frumos la o Dacie ?

Quote:
Originally Posted by 24mig View Post
ma el a vrut poze cu interioare nu????????????????????????
PAI ASTA I-AM DAT FRATILOR. SI ACUMA NU-I COMVINE CA VREA DE DACIE, AUZI LA EL, MOR DE RAS, SA-TI MAI ARAT O POZA CU INTERIORUL LA O DACIE CU HUSE ZABALOASE DE BAZAR. SI NU CRED CA AI VREA ASA CEVA IN MASINA TA CA AI FI DE RASUL LUMII PE BUNE.BAFTA
urat interior al cui este ?
NightDevil is offline   Reply With Quote
Old 06-03-07, 07:42   #27
24mig

Stage 3
 
24mig's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 167
Default Re: Cine ma ajuta si p`mine cu niste poze sa imi fac un interior frumos la o Dacie ?

am zis eu ca e urat?????am zis sunt huse de bazar si se asaza rau tare, si nu ma refeream la culoare sau la altceva doar la huse, si nici la masina, husele de bzar atata.
24mig is offline   Reply With Quote
Old 06-03-07, 20:50   #28
nu_stiu

Stage 5
 
nu_stiu's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 382
Default Re: Cine ma ajuta si p`mine cu niste poze sa imi fac un interior frumos la o Dacie ?

Quote:
Originally Posted by mikkai View Post
bai cum nu va convine ceva o bagati pe aia cu lipsa de bani.Nu am zis sa isi puna servo sau sa isi ia ceva cu servo.Ca sa sti eu nu am nici un fel de servo pe masina si nu ma plang.Dar sa dai bani pe niste prostii care sunt inutile si arata a piata pe Dacia nu prea merita.Sa nu mai zic ca iti ingreuneaza sofatul.Eu nu critic DOAR vreau sa ii arat ca poate sa faca si altceva cu banii aia,DACA TOT E IN LIPSA DE FONDURI...


nu era vb de servo in special ci ziceam de masina straina (dupa parerea ta alte decat dacia)

ia fii atent , facem o proba, punem 2 masini una langa alta TAU-l de ex si un mercedes iesit din fabrica ce tip vrei sa vadem care dintre ele atrage atentia mai mult!!! sincer eu unul as lua dacia in brate!!!acu nustiu ar fi bun un topic pe chestia asta, o comparatie intre masini de diferite clase masina + munk VS masina noua
nu_stiu is offline   Reply With Quote
Old 06-03-07, 21:00   #29
B-83-DAC

Stage 5
 
B-83-DAC's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,443
Default Re: Cine ma ajuta si p`mine cu niste poze sa imi fac un interior frumos la o Dacie ?

Quote:
Originally Posted by 24mig View Post
am zis eu ca e urat?????am zis sunt huse de bazar si se asaza rau tare, si nu ma refeream la culoare sau la altceva doar la huse, si nici la masina, husele de bzar atata.
doamne ce discutie iesita aiurea...stai tata calm poate sunt ele de bazar dar si-au fac treaba cu varf si indesat...
B-83-DAC is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -