23-08-09, 21:02
|
#1
|
Stage 2
Join Date: Sep 2008
Posts: 39
Member of: [DACIA]
|
cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
Vreau sa imi foliez Dacia 1300 negru mat si sa ii fac dungi Gordini portocalii, cum credeti ca ar arata, imi poate face cineva o versiune asa in Photoshop pls. Multumesc mult
|
|
|
23-08-09, 21:15
|
#2
|
|
FOTO Member
 Stage 5
Join Date: May 2008
Posts: 792
Member of: [FOTO]
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
iti fac eu o versiune in photoshop..daca pui si o poza cu masina
|
|
|
23-08-09, 21:23
|
#3
|
Stage 2
Join Date: Sep 2008
Posts: 39
Member of: [DACIA]
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
salut ms, poza cu masina chiar nu am, te rog daca poti pe o 1300 sa faci sa vad cum ar arata din fata si din lateral. Poze cu masina o sa fac maine si le pun.
|
|
|
23-08-09, 21:28
|
#4
|
|
FOTO Member
 Stage 5
Join Date: May 2008
Posts: 792
Member of: [FOTO]
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
asta e buna ca exemplu?
|
|
|
23-08-09, 21:32
|
#5
|
Stage 2
Join Date: Sep 2008
Posts: 39
Member of: [DACIA]
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
e foarte buna
|
|
|
23-08-09, 21:49
|
#6
|
|
FOTO Member
 Stage 5
Join Date: May 2008
Posts: 792
Member of: [FOTO]
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
uite una rapida..sa iti faci o idee..astept pozele tale!
|
|
|
23-08-09, 21:54
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,211
Member of: [VW] [Old School Cars]
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
cu un portocaliu mai tipator ar merge mai bine zic eu
|
|
|
24-08-09, 07:50
|
#8
|
Stage 2
Join Date: Sep 2008
Posts: 39
Member of: [DACIA]
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
Ms mult, la un portocaliu mult mai tipator ma gandeam si eu, cred ca o sa arate destul de bine o sa pun mai tarziu poze cu masina asa cum arata acum.
|
|
|
24-08-09, 07:56
|
#9
|
|
FOTO Member
 Stage 5
Join Date: May 2008
Posts: 792
Member of: [FOTO]
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
te astept
|
|
|
24-08-09, 13:29
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2009
Posts: 641
Member of: [DACIA] [DreamWorks Club]
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
|
|
|
25-08-09, 19:10
|
#11
|
|
FOTO Member
 Stage 5
Join Date: May 2008
Posts: 792
Member of: [FOTO]
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
te-ai razgandit? sau de ce nu mai pui poze cu masina?
|
|
|
25-08-09, 22:14
|
#12
|
Stage 2
Join Date: Sep 2008
Posts: 39
Member of: [DACIA]
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
salut. Nu m-am razgandit zilele astea tot am lucrat la ea sa o pregatesc pentru itp insa nu am reusit sa rezolv franele, am schimbat pe spate aproape tot ce se putea pe fata placute etc si tot nu imi tin decat la a 2-a pedala, sper sapt asta sa ii fac itpul si sapt viitoare sa o pregatesc pentru foliat  , poze cum e ea acum am facut astazi dar nu am apucat sa le descarc, maine promit sa le pun.  . Da-mi te rog un msg cu id'ul tau ca vreau sa te intreb unele lucruri wlad.
|
|
|
26-08-09, 07:00
|
#13
|
|
FOTO Member
 Stage 5
Join Date: May 2008
Posts: 792
Member of: [FOTO]
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
sa pui poze cu ea si dupa ce o foliezi sa vedem cum a iesit.
p.s. ti-am dat pm
|
|
|
27-08-09, 09:20
|
#14
|
Stage 2
Join Date: Sep 2008
Posts: 39
Member of: [DACIA]
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
Am reusit sa pun si pozele inainte de foliere si itp  ) .. am rezolvat cu franele si ce mai era de acum luni itp'ul si cu putin noroc pe la sfarsitul saptamanii si folierea. Masina are vopseaua originala cu exceptia a unor mici retusari unde a fost zgariata, realizate cam prost; 65 000 de km si de 3 ani sta in garaj fara sa fie pornita.
|
|
|
27-08-09, 09:49
|
#15
|
|
FOTO Member
 Stage 5
Join Date: May 2008
Posts: 792
Member of: [FOTO]
|
Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
frumoasa batranica ta dom'le..
|
|
|
|
|