Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/139619-vi-sar-parea-dacie-1300-foliata-negru-mat-dungi-gordini.html)

yonutz_AVI 23-08-09 21:02

cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
 
Vreau sa imi foliez Dacia 1300 negru mat si sa ii fac dungi Gordini portocalii, cum credeti ca ar arata, imi poate face cineva o versiune asa in Photoshop pls. Multumesc mult

Wlad 23-08-09 21:15

Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
 
iti fac eu o versiune in photoshop..daca pui si o poza cu masina:D

yonutz_AVI 23-08-09 21:23

Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
 
salut ms, poza cu masina chiar nu am, te rog daca poti pe o 1300 sa faci sa vad cum ar arata din fata si din lateral. Poze cu masina o sa fac maine si le pun.

Wlad 23-08-09 21:28

Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
 
1 Attachment(s)
asta e buna ca exemplu?:D

yonutz_AVI 23-08-09 21:32

Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
 
e foarte buna :)

Wlad 23-08-09 21:49

Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
 
1 Attachment(s)
uite una rapida..sa iti faci o idee..astept pozele tale!

BULLDOG 23-08-09 21:54

Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
 
cu un portocaliu mai tipator ar merge mai bine zic eu

yonutz_AVI 24-08-09 07:50

Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
 
Ms mult, la un portocaliu mult mai tipator ma gandeam si eu, cred ca o sa arate destul de bine o sa pun mai tarziu poze cu masina asa cum arata acum.

Wlad 24-08-09 07:56

Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
 
te astept:D

kreasta_style 24-08-09 13:29

Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
 
vrem poze vrem poze:lemon::nospam::drunk:

Wlad 25-08-09 19:10

Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
 
te-ai razgandit? sau de ce nu mai pui poze cu masina?:D

yonutz_AVI 25-08-09 22:14

Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
 
salut. Nu m-am razgandit zilele astea tot am lucrat la ea sa o pregatesc pentru itp insa nu am reusit sa rezolv franele, am schimbat pe spate aproape tot ce se putea pe fata placute etc si tot nu imi tin decat la a 2-a pedala, sper sapt asta sa ii fac itpul si sapt viitoare sa o pregatesc pentru foliat :), poze cum e ea acum am facut astazi dar nu am apucat sa le descarc, maine promit sa le pun. :). Da-mi te rog un msg cu id'ul tau ca vreau sa te intreb unele lucruri wlad.

Wlad 26-08-09 07:00

Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
 
sa pui poze cu ea si dupa ce o foliezi sa vedem cum a iesit.;)
p.s. ti-am dat pm:-)

yonutz_AVI 27-08-09 09:20

Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
 
4 Attachment(s)
Am reusit sa pun si pozele inainte de foliere si itp :)) .. am rezolvat cu franele si ce mai era de acum luni itp'ul si cu putin noroc pe la sfarsitul saptamanii si folierea. Masina are vopseaua originala cu exceptia a unor mici retusari unde a fost zgariata, realizate cam prost; 65 000 de km si de 3 ani sta in garaj fara sa fie pornita.

Wlad 27-08-09 09:49

Re: salut, cum vi s'ar parea o dacie 1300 foliata negru mat si cu dungi Gordini
 
frumoasa batranica ta dom'le..;)


All times are GMT +2. The time now is 02:21.

- Copyright 2026 4Tuning