Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > SUBARU > Masina mea Subaru

View Poll Results: Va reusi ono sa`l bata pe Sebi ?
DA 114 31.93%
NU 140 39.22%
RAMANE DE VAZUT 103 28.85%
Voters: 357. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-11-05, 22:23   #61
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Cel putin din punct de vedere estetic, masina arata demential. Nici din punct de vedere al performantelor nu lasa de dorit si a demonstrat asta inca din luna aprilie a acestui an, la cursa de la Baneasa. Produsul finit se vede mai greu pentru ca... niciodata nu termini de lucrat la masina (iar asta o stie mai toata lumea).


Felicitari ono si bafta in continuare!
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 12-11-05, 22:39   #62
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tng\"
Prea multe cuvinte de lauda isi adreseaza proprietarul.
Putzina modestie n-ar strica ..
Astept sa vad produsul finit si binenteles cursa pe care toti cu nerabdare o asteptam.

PS:Voturile stau cam asa Da 22 , Nu 24
Nu trebuie sa te iei dupa voturi, sincer eu nu le dau prea mare importanta, nu e relevant.
In ce priveste modestia propietarului, cred ca nu trebuie sa-l judeci asa de aspru, fiecare aspiratile, dorintele lui, iar speranta este cea care moare ultima si daca nu am crede in noi ar fi foarte rau.
In plus fiecare on isi cunoaste limitele, iar Ono a demonstrat ca poate, participa la cursele moto la cea mai mare clasa si chiar daca aici nu a confirmat fiind inca prea nou la karting a fost campion.
Tuturor ni se intampla se epatam mai mult decat e cazul, in unele situatii, insa asta nu umbreste cu nimic realitatea.
Consider ca Ono este un bun pilot si ca are mari sanse sa ma surclaseze.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline  
Old 12-11-05, 22:48   #63
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default

Nu il judec si nici nu intentionam .. mi-am exprimat doar parerea
Apreciez ca este un pilot bun si ca are o masina puternica..


Cu voturile .. am zis doar asa informativ
__________________


Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low
Euro Corsa C
tng is offline  
Old 12-11-05, 23:26   #64
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

Tng eu am zis de posturi pt ca m-a amuzat cand am vazut ca era dif doar de un vot, al meu.

Nu cred ca trebuie considerat laudaros ca a precizat ce modificari urmeaza sa isi faca si ca, considera ca ar avea la acel moment cel mai tare subaru din tara.

Sebastian e criticat ca e prea secretos (de fapt ca a fost pt ca in ultimul timp a venit cu mai multe detalii; apropo 10x ) iar ono pt ca spune prea multe ... ar trebui sa se decida lumea.

Oricum, toti 3 sunt de apreciat pt ce fac.
SFW is offline  
Old 13-11-05, 04:52   #65
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ono41 is offline  
Old 13-11-05, 05:10   #66
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

ono41 is offline  
Old 13-11-05, 08:32   #67
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SFW\"
Tng eu am zis de posturi pt ca m-a amuzat cand am vazut ca era dif doar de un vot, al meu.

Nu cred ca trebuie considerat laudaros ca a precizat ce modificari urmeaza sa isi faca si ca, considera ca ar avea la acel moment cel mai tare subaru din tara.
Eu nu consider ca a face modificari e un lucru cu care sa te lauzi, e ceva normal pt un pasionat .. ma refeream la faptu ca zicea ca \"e cea mai tare la capitolul tuning ... ca e unicat ... \"
Pana la urma orice masina e unicat in felul ei.

Quote:
Originally Posted by \"ono\"
Trebuie sa-i intelegem si pe fatalaii astia care in loc sa faca ceva sa k ai-va vorbesc fel si fel de porcarii pe toate site-urile.
Sa inteleg ca postul mi se adreseaza .. nu e prima data cand ma jignesti..
Te rog frumos .. Suntem pe un forum
Mi-am exprimat si eu parerea despre masina si proprietar
Trebuie sa vezi si partea mai putzin buna..nu numa` cuvinte de lauda si felicitari
tng is offline  
Old 13-11-05, 09:05   #68
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ono\"
Quote:
Originally Posted by \"andreitentean\"
SA-MI SPUNETI SI MIE CAND VA INTRECETI CA SA VIN SI EU PT CA O CURSA TREBUIE SA AIBE NEAPARAT UN CASTIGATOR SI FARA MINE NU PREA VAD CINE AR PUTEA FI !
Noi doi ne cunoastem prea bine si te respect f mult pt a avea vreo discutie fara nici un sens.
P.S. Te rog, respecta-mi calitatile de sofer ( zic doar sofer, nu ca altii care se auto numesc PILOTI si care de fapt sunt mari PUSSY in arta soferiei cu viraje sau obstacole) si nu te da la mine pt ca sti ca te PAP si hai sa continuam prietenia si respectul pe care il avem unul fata de celalalt.
Cred ca depasesti cu mult limita bunului simt.
Esti un pilot bun, iar eu cand am spus intr-o poza ce-mi apartine, pilot-masina, te-ai atacat.
Nu inteleg de ce si de ce continui cu jigniri, iar daca pe kart esti mai rapid afla ca in masina diferenta de greutate nu mai este asa de perceptibila.
As vrea sa specific faptul ca tu ai un comportament de PUSSY. Nimeni nu a incercat sa te jigneasca cu nimic, dar vad ca tu continui.
SEBASTIAN is offline  
Old 13-11-05, 09:34   #69
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

Draga Daniel, te-am sunat sa-ti spun cateva chestii in direct , am luat telefonul tau de la SEI si sper sa nu te deranjeze, eu mi-am pierdut agenda de pe un telefon si nu mai aveam numarul.Nu ai raspus, acum e inchis...
Probabil ca dormi...
Nu-ti face probleme am sa te astept sa-ti faci masina si gasim o solutie legala sa ne dam, daca pe tine te tenteaza sa te dai cu o PUSSY asa cum indiscret iti place sa ma numesti, care e satisfactia ta sa te dai cu o pasarica?
Concentreaza-te sa-ti faci masina si anunta DEAD-LINE pentru momentul cand ti-ai propus sa fie gata. O sa incerc sa fiu gata in acelasi timp cu tine, chiar ma va amuza o intrecere cu tine.
Vad ca esti viteaza faci pe toata lumea, stai linistit soferi de strda printre care eu, Andrei si inca cativa pe care-i stiu dar nu vreau sa-i amestec in discutile cu tine te pot tine la respect pe un traseu virajat.
In momentul in care se va organiza circuit de viteza ma vei gasi la start si sper sa nu lipsesti,pana atunci cautam solutii pentru intreceri in sfera legalului.
SEBASTIAN is offline  
Old 13-11-05, 10:32   #70
Adrian

Stage 1
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 17
Default poiana?

eteee.... a dat-o lumea in diverse...acum nu mai punem in discutie masina ci pilotul? este un topic despre masina mea?!!
ce nu prea intelege este: cum sa depasesti pe drumul de poiana un subaru mai puternic ca al tau????sau sebi vine cu opel diesel?
Adrian is offline  
Old 13-11-05, 10:35   #71
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

Ai dreptate ne-a prins flama, mai las cateva ore si sterg tot ce e in plus fata de subiect.
SEBASTIAN is offline  
Old 13-11-05, 10:43   #72
Adrian

Stage 1
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 17
Default off topyc

si ca sa nu uit... CE MAI TARE MOTOCICLE DIN ROMANIA...este marca inregistrata de BOTA .....si incepe sa semene discutia voastra ca doua picaturi de apa cu nu mai putin spectaculosul conflict bota cocsanelul....DOAMNE CE NE MAI DISTRAM!!!!! SI DACA TOT VINE IARNA NU FACEM SI CURSE DE SANII???
Adrian is offline  
Old 13-11-05, 10:57   #73
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: off topyc

Quote:
Originally Posted by \"Adrian\"
si ca sa nu uit... CE MAI TARE MOTOCICLE DIN ROMANIA...este marca inregistrata de BOTA .....si incepe sa semene discutia voastra ca doua picaturi de apa cu nu mai putin spectaculosul conflict bota cocsanelul....DOAMNE CE NE MAI DISTRAM!!!!! SI DACA TOT VINE IARNA NU FACEM SI CURSE DE SANII???
Bine cu saniute, dar cu tractiune animala, cu motor sau impinse cu mana?
SEBASTIAN is offline  
Old 13-11-05, 11:06   #74
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: off topyc

Quote:
Originally Posted by \"Adrian\"
si ca sa nu uit... CE MAI TARE MOTOCICLE DIN ROMANIA...este marca inregistrata de BOTA .....si incepe sa semene discutia voastra ca doua picaturi de apa cu nu mai putin spectaculosul conflict bota cocsanelul....DOAMNE CE NE MAI DISTRAM!!!!! SI DACA TOT VINE IARNA NU FACEM SI CURSE DE SANII???
Asa este face audienta acest recital oferit de Ono, insa eu nu ma regasesc nici in persoana lui Bota, nici in a lui Cocsenelul.
Sincer m-ar amuza o cursa cu Ono, dar doar dupa ce-si face masina.
Te rog DEAD-LINE pt masina ta Ono!
SEBASTIAN is offline  
Old 13-11-05, 11:37   #75
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tng\"
Quote:
Originally Posted by \"SFW\"
Tng eu am zis de posturi pt ca m-a amuzat cand am vazut ca era dif doar de un vot, al meu.

Nu cred ca trebuie considerat laudaros ca a precizat ce modificari urmeaza sa isi faca si ca, considera ca ar avea la acel moment cel mai tare subaru din tara.
Eu nu consider ca a face modificari e un lucru cu care sa te lauzi, e ceva normal pt un pasionat .. ma refeream la faptu ca zicea ca \"e cea mai tare la capitolul tuning ... ca e unicat ... \"
Pana la urma orice masina e unicat in felul ei.

Quote:
Originally Posted by \"ono\"
Trebuie sa-i intelegem si pe fatalaii astia care in loc sa faca ceva sa k ai-va vorbesc fel si fel de porcarii pe toate site-urile.
Sa inteleg ca postul mi se adreseaza .. nu e prima data cand ma jignesti..
Te rog frumos .. Suntem pe un forum
Mi-am exprimat si eu parerea despre masina si proprietar
Trebuie sa vezi si partea mai putzin buna..nu numa` cuvinte de lauda si felicitari

Bai...pana una alta topicu se numeste \"masina mea\"...asa ca nu vad de ce atacati atata persoanele....ba ca Sebi si-a modificat masina da....de ce nu spune ce are ?......ba ca ONO si-a modificat...da de ce spune ce are???


Pana la urma...sa comentam asupra masinii...si cand o exista un topic...\"soferul meu\"...atunci sa lasam sa comenteze ........masinile noastre despre noi
__________________
ERY is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -