Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > ALFA ROMEO > Masina mea Alfa Romeo

Reply
 
Thread Tools
Old 10-04-08, 21:44   #46
CosMinu_a4ever

Stage 2
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 26
Default Re: Proud Owner Of Alfa 156

Frumoasa, sa o stapanesti sanatos, dar am o intrebare, la voi in Bucuresti cum de va lasa sa va puneti folii si pe geamurile din fata, pt ca in Bistrita trebuie sa ma duc ca sa imi dea omologare politia ca sa pot sa mi pun folii pe geamurile din fata ca daca nu imi iau astia certificatul.Da-mi si mie un sfat pt ca as vrea sa am si eu.Mersi
CosMinu_a4ever is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 18:47   #47
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: Proud Owner Of Alfa 156

De unde ai scos-o cu bucurestiul?La locatie scrie clar Dorohoi,care e cam departe de Bucuresti.Sfaturi nu pot sa iti dau la capitolul asta,fiindca folia eu mi-am pus-o pe masina si nici omolagare nu am la ea asa ca nu pot iti da nici un sfat ca e ilegal.
__________________
merg ca melcul cu casa dupa mine
HOT is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 20:34   #48
CosMinu_a4ever

Stage 2
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 26
Default Re: Proud Owner Of Alfa 156

Scuze. m-am luat dupa numarul masinii si de aceea am zis Bucuresti, scuze inca o data.Deci pana la urma trebuie sa ai omologare pentru folii, pentru ca in Bistrita te ard astia daca te prind, ma gandeam ca numai in Bistrita (avand in vedere ca ii un oras mic) e plin de comunisti, dar vad ca in toata tara, oricum sa o stapanesti sanatos.
CosMinu_a4ever is offline   Reply With Quote
Old 07-05-09, 08:02   #49
tomacosty

Stage 1
 
tomacosty's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 22
Default Re: Proud Owner Of Alfa 156

FELICITARI DE ACHIZITIE S-O STAPINESTI SANATOS MA BUCUR DE ALEGEREA CE AI FACUTO
tomacosty is offline   Reply With Quote
Old 10-05-09, 21:09   #50
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: Proud Owner Of Alfa 156

Si eu m-am bucurat de alegerea facuta vreo luna de zile,dupa au inceput sa vina durerile de cap cu articulatiile.A foat dragoste cu nabadai la alfa.Una peste alta masina a plecat de la mine de aproape un an de zile.
HOT is offline   Reply With Quote
Old 10-05-09, 21:10   #51
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: Proud Owner Of Alfa 156

[QUOTE=HOT;2305790]Si eu m-am bucurat de alegerea facuta vreo luna de zile,dupa au inceput sa vina durerile de cap cu articulatiile.A foat dragoste cu nabadai la alfa.Una peste alta masina a plecat de la mine de aproape un an de zile,daca ai fi citit semmatura ti-ai fi dat seama/QUOTE]
HOT is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -