salut...am si eu un capri MK1 cu motor V 6 2000 cmc!...l-am modificat numai cu tabla(fara fibra si pocnituri)! E aproape gata,am comandat aproape toate piesele(telescoape fata-spate,caseta de directie discuri...etc),dar nu gasesc etriere!!!....ma poate ajuta cineva???...s-ar potrivi de alt ford???(...taurus,sierra?)....va rog ajutati-ma!!!