Quote:
Originally Posted by Bmw_Rulllzzz
pai asa zi omule k ne miram toti de pretul ei
|
pai da, acolo am cumparat-o, am uitat sa mentionez acest mic detaliu

! dar oricum cred ca e in pret bun nu?
am citit pe internet ca s-au fabricat doar 6000 unitati in toata lumea...nu stiu cat e de adevarat...
in fine, trebuie sa-l duc la servis sa-mi curete injectoarele si atat, masina a stat mai mult de un an,i-am facut schimb de ulei (i-am pus un ulei extra sintetic)si de filtru.
asi mai dori sa-i fac ceva simplu, dar frumos in exterior si atat.
aici am nevoie de ajutorul vostru ...sa vedem ce-mi propuneti.