Am deschis eu un thread nou si am mutat posturile aici, daca proprietarul nu il doreste activ il voi inchide la cerere, daca doreste un alt nume threadului sa imi spuna si il voi modifica.
PS: parerea mea - merita un thread separat deoarece e o masina frumoasa si din ce vad foarte ingrijita.
PPS: te asteptam in usergroupul FORD, mai multe detalii gasesti
>> AICI <<.
__________________
Ford Mondeo MK3 DuratecHE --- BMW E46 FL 320D --- Daewoo Cielo Executive DOHC 16V
uita-te bine in oglinda, aparentele insala
