Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Ford (https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford.html)
-   -   Ka-facatura neagra (https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford/83732-ka-facatura-neagra.html)

December 08-07-08 21:47

Ka-facatura neagra
 
10 Attachment(s)
Buna seara si bine v-am gasit pe acest forum.Sunt si eu unul dintre multii proprietari de Ka.Azi am rasfoit forumul si acum am sa postez si eu niste fotografii cu masina mea.

catarsis 08-07-08 21:50

Re: FORD Ka
 
Salut ! te stiu de pe club ford parca; ai un post unde ziceai ca ti-ai vopsit etrierii; frumoasa masinuta.

December 08-07-08 22:01

Re: FORD Ka
 
Pai ma gandeam la un moment dat sa o vand dar am zis ca mai bine mai bag niste bani in ea decat sa o vand.Vreau sa-i schimb luminile la bord,si dupa concediu sa-i montez xenoane.Si ce o mai fi pe la ea.

claubmw92 09-07-08 00:46

Re: FORD Ka
 
sal pune si u o poza cu masina din fata pls ma intereseaza grila in fata

NWZeu 09-07-08 01:25

Re: FORD Ka - negru
 
Am deschis eu un thread nou si am mutat posturile aici, daca proprietarul nu il doreste activ il voi inchide la cerere, daca doreste un alt nume threadului sa imi spuna si il voi modifica.

PS: parerea mea - merita un thread separat deoarece e o masina frumoasa si din ce vad foarte ingrijita.
PPS: te asteptam in usergroupul FORD, mai multe detalii gasesti >> AICI <<.

December 09-07-08 06:27

Re: FORD Ka - negru
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by NWZeu (Post 1635994)
Am deschis eu un thread nou si am mutat posturile aici, daca proprietarul nu il doreste activ il voi inchide la cerere, daca doreste un alt nume threadului sa imi spuna si il voi modifica.

PS: parerea mea - merita un thread separat deoarece e o masina frumoasa si din ce vad foarte ingrijita.
PPS: te asteptam in usergroupul FORD, mai multe detalii gasesti >> AICI <<.

Merci NWZeu. Redenumeste-l te rog: "Ka-facatura neagra"
Claubmw2 am o poza dar nu e foarte edificatoare.O postez si mai tarziu am sa atasez alta.

December 10-07-08 21:28

Re: Ka-facatura neagra
 
Ka-ul se afla acum la firma de tuning pentru ceva modificari exterioare.Fotografii probabil maine dupa amiaza.

catarsis 10-07-08 22:36

Re: Ka-facatura neagra
 
ce i-ai facut ?

December 11-07-08 05:58

Re: Ka-facatura neagra
 
FOlie neagra pe spate si ceva mai deschisa la culoare pe fata.Incepem modificarea luminilor la interior.(sper)

claubmw92 11-07-08 12:24

Re: Ka-facatura neagra
 
December grila pe fata e vopsita de tine sau asa ai luat-o ???

December 11-07-08 13:13

Re: Ka-facatura neagra
 
Asa a fost de noua.

December 11-07-08 17:38

Re: Ka-facatura neagra
 
4 Attachment(s)
Murdara,poze facute cu telefonul mobil.dar poate se intelege cate ceva...

catarsis 11-07-08 20:43

Re: Ka-facatura neagra
 
se vede super bine;etrierii i-ai vopsit pe masina sau i-ai demontat ?

December 11-07-08 23:01

Re: Ka-facatura neagra
 
Pe masina.A invelit discurile apoi s-a ocupat de etriere.

mihai_marian 12-07-08 07:29

Re: Ka-facatura neagra
 
cat te-au costat pusul folilor???


All times are GMT +2. The time now is 20:08.

- Copyright 2026 4Tuning