Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > FORD > Masina mea Ford

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-04-11, 00:59   #46
NORBERTYNO

Stage 5
 
NORBERTYNO's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 414
Default Re: Ford Mondeo mk2 2.0i - "NFS-ul is in Town"

Dupa cum se observa am tinut si cont de parerea unora care au fost amabili sa-mi dea un sfat util si daca tot am reparat spoilerul fata i-am schimbat si look-ul bineteles am facut si o sesiune foto cu noua infatisare
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	P1040425.JPG
Views:	138
Size:	1.69 MB
ID:	1951870   Click image for larger version

Name:	P1040424.JPG
Views:	90
Size:	1.48 MB
ID:	1951871   Click image for larger version

Name:	P1040423.JPG
Views:	167
Size:	1.60 MB
ID:	1951872  

Click image for larger version

Name:	P1040422.JPG
Views:	56
Size:	1.42 MB
ID:	1951873   Click image for larger version

Name:	P1040421.JPG
Views:	83
Size:	1.65 MB
ID:	1951874   Click image for larger version

Name:	P1040420.JPG
Views:	51
Size:	1.60 MB
ID:	1951875  

Click image for larger version

Name:	P1040419.JPG
Views:	61
Size:	1.58 MB
ID:	1951876   Click image for larger version

Name:	P1040418.JPG
Views:	59
Size:	1.58 MB
ID:	1951877   Click image for larger version

Name:	P1040417-2.JPG
Views:	76
Size:	1.11 MB
ID:	1951878  

Click image for larger version

Name:	P1040416.JPG
Views:	52
Size:	864.0 KB
ID:	1951879   Click image for larger version

Name:	P1040415.JPG
Views:	91
Size:	1.75 MB
ID:	1951881   Click image for larger version

Name:	P1040414-1.JPG
Views:	62
Size:	1.59 MB
ID:	1951882  

__________________

"Criticile nu-si au rostul cand vine vorba de gusturi..."

NORBERTYNO is offline  
Old 06-04-11, 01:09   #47
NightClubRacer

Stage 5
 
NightClubRacer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5,646
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Ford Mondeo mk2 2.0i - "NFS-ul is in Town"

e parca da altfel asea mult mai bine! Bravo!
NightClubRacer is offline  
Old 06-04-11, 01:13   #48
NORBERTYNO

Stage 5
 
NORBERTYNO's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 414
Default Re: Ford Mondeo mk2 2.0i - "NFS-ul is in Town"

Quote:
Originally Posted by NightClubRacer View Post
e parca da altfel asea mult mai bine! Bravo!
MULTAM man..da' tu nu dormi niciodata?!Azi dupa ce am luat masina de la vopsitorie am fost la o filmare asa ca peste 2 saptamani o veti vedea si la tv..ihaaaaa in scurt timp "VIESPEA" mea va merge pe burtica

Last edited by NORBERTYNO; 06-04-11 at 01:16.
NORBERTYNO is offline  
Old 06-04-11, 12:44   #49
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Ford Mondeo mk2 2.0i - "NFS-ul is in Town"

stai pe langa mine, iti vad zilnic masina. chiar daca nu e fix pe gustul meu imi place, e ceva mai deosebit. sa o stapanesti sanatos.

nu te ai gandit sa o vopsesti o singura culoare, de exemplu doar negru ?
phaeton is offline  
Old 06-04-11, 13:10   #50
NORBERTYNO

Stage 5
 
NORBERTYNO's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 414
Default Re: Ford Mondeo mk2 2.0i - "NFS-ul is in Town"

Quote:
Originally Posted by phaeton View Post
stai pe langa mine, iti vad zilnic masina. chiar daca nu e fix pe gustul meu imi place, e ceva mai deosebit. sa o stapanesti sanatos.

nu te ai gandit sa o vopsesti o singura culoare, de exemplu doar negru ?
M-am gandit dar nu-mi place o singura culoare si o am trecuta in carte si talon in 2 culori respectiv cele de pe masina..deci iese din discutie..multumesc pt aprecieri
NORBERTYNO is offline  
Old 07-04-11, 22:51   #51
alex.jdm
Honda Driver

Stage 5
 
alex.jdm's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 840
Member of:
[Honda]
Default Re: Ford Mondeo mk2 2.0i - "NFS-ul is in Town"

Quote:
Originally Posted by NORBERTYNO View Post
Dupa cum se observa am tinut si cont de parerea unora care au fost amabili sa-mi dea un sfat util si daca tot am reparat spoilerul fata i-am schimbat si look-ul bineteles am facut si o sesiune foto cu noua infatisare
Ai ca arata mai bine acuma ... felicitari pentru proiect.
De ce nu vopsesti plasa din bara, negru ?Cred ca ar arata mult mai bine.
Poate o sa am vre-odata ocazia sa vad NFS-ul live...
__________________
Vand Honda Civic Ej9 https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...civic-ej9.html
alex.jdm is offline  
Old 08-04-11, 09:44   #52
NORBERTYNO

Stage 5
 
NORBERTYNO's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 414
Default Re: Ford Mondeo mk2 2.0i - "NFS-ul is in Town"

Merci "alex.jdm"...nu am vopsit plasele negre pt ca dupa cum am zis am vrut sa fie o masina diferita fata de celelalte..mai toate masinile tunate au plasele negre...am vopsit plasele portocalii ca sa iasa in evidenta prizele de aer din spoilere si praguri ..la inceput au fost negre si crede-ma ca nu arata la fel ca acum..practic nici nu iti dadeai seama ca acolo sunt niste prize de aer..facandu-le portocalii am scos in evidenta si formele spoilerului...da-mi un pm cu id-ul tau de mess sa vorbim,circul si am prieteni si prin berceni/luica
Ca deobicei...cand spal si eu masina...PLOUAAA
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	P070411_14.52.jpg
Views:	126
Size:	911.3 KB
ID:	1955131  
NORBERTYNO is offline  
Old 10-04-11, 23:34   #53
NORBERTYNO

Stage 5
 
NORBERTYNO's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 414
Default Re: Ford Mondeo mk2 2.0i - "NFS-ul is in Town"

In scurt timp NFS-UL v-a avea suspesnie sport
Am mai pus niste poze de la o plimbarica si intalnire cu prietenii
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	P1040457.JPG
Views:	63
Size:	1.41 MB
ID:	1959960   Click image for larger version

Name:	P1040458.JPG
Views:	67
Size:	1.25 MB
ID:	1959961   Click image for larger version

Name:	P1040437.JPG
Views:	74
Size:	1.05 MB
ID:	1959962  

Click image for larger version

Name:	P1040456.JPG
Views:	46
Size:	1.18 MB
ID:	1959963   Click image for larger version

Name:	P1040455.JPG
Views:	73
Size:	1.46 MB
ID:	1959964   Click image for larger version

Name:	P1040436.JPG
Views:	133
Size:	1.31 MB
ID:	1959965  

Click image for larger version

Name:	P1040458-2.JPG
Views:	40
Size:	955.3 KB
ID:	1959966   Click image for larger version

Name:	P1040441.JPG
Views:	56
Size:	1.03 MB
ID:	1959967  
NORBERTYNO is offline  
Old 11-04-11, 09:41   #54
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: Ford Mondeo mk2 2.0i - "NFS-ul is in Town"

In ochii mei masina este un esec din punct de vedere stilistic. Bara fata exagerata , eleronul si farurile cu led. Masina are linii fluide si tu adopti linii ascutite. However combinatia de culori imi place .Pana la urma sunt banii tai. Am mai vazut lucrari in fibra chiar foarte reusite , dar "lucrarea" ta a dat chix din punct de vedere stilistic. Si da, atrage priviri , dar majoritatea sunt sigur ca nu sunt in sensul bun. E doar o parere personala si nu e spusa cu rautate , fiecare avem viziunile noastre asupra tuningului pe masina personala.

Ca o remarca personala numai cat am vazut numarul masinii in topic , deja eram convins ca esti unul din generatia nfs . Daca vroiai ceva mai deosebit iti zic ca iti dadeai silinta mai mult ca sa iasa ceva frumos , spun asta pentru ca masina nu este in totalitate un esec , dar cel putin cele 3 elemente o duc automat in categoria de kitch. Stima.
DEVIL's Style is offline  
Old 11-04-11, 11:38   #55
NORBERTYNO

Stage 5
 
NORBERTYNO's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 414
Default Re: Ford Mondeo mk2 2.0i - "NFS-ul is in Town"

Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style View Post
In ochii mei masina este un esec din punct de vedere stilistic. Bara fata exagerata , eleronul si farurile cu led. Masina are linii fluide si tu adopti linii ascutite. However combinatia de culori imi place .Pana la urma sunt banii tai. Am mai vazut lucrari in fibra chiar foarte reusite , dar "lucrarea" ta a dat chix din punct de vedere stilistic. Si da, atrage priviri , dar majoritatea sunt sigur ca nu sunt in sensul bun. E doar o parere personala si nu e spusa cu rautate , fiecare avem viziunile noastre asupra tuningului pe masina personala.

Ca o remarca personala numai cat am vazut numarul masinii in topic , deja eram convins ca esti unul din generatia nfs . Daca vroiai ceva mai deosebit iti zic ca iti dadeai silinta mai mult ca sa iasa ceva frumos , spun asta pentru ca masina nu este in totalitate un esec , dar cel putin cele 3 elemente o duc automat in categoria de kitch. Stima.
In primul rand stopurile nu sunt pe led sunt cele originale pt ca altele nu se gasesc pe piata,in al 2-lea rand majoritatea persoanelor care au vazut farurile au spus ca fac mai mult decat orice altceva de pe masina,iar in al 3-lea rand daca tu crezi ca masina este un esec total din pct tau d vdr inseamna k esti unul care nu prea are habar si este de undeva de unde nu prea exista tuning sau poate esti din generatia "clean" caruia nu-i place o masina tunata decat dak este tunata dupa gustul sau..asa ceva nu se v-a putea...mai priveste inca odata pozele atasate de mine cu ceva timp in urma si vei vedea niste kituri tuning pe masinile din alte tari...acelea nu sunt kitch,nu? ...acelea sunt superbe!ma face-ti sa rad uneori si sa stii ca nu sunt din generatia NFS..pur si simplu am avut noroc ca am gasit numarul asta.
Fiecare are parerea lui si ii place un anumit stil dar asta nu inseamna k si cei care isi fac masinile trebuie sa le faca cum ii place unuia sau altuia si spre dezamagirea ta ,toata lumea care m-a oprit pe strada sau se uita la masina fie in parcare fie la semafor sau pe sosea nu cred ca se uita dupa o masina facuta urat..nu cred ca te opreste lumea pe strada sa-ti spuna "BRAVO MASINA ESTE URATA CU SPUME"...pana acum toti care m-au oprit mi-au spus ca este ok..asa ca nu prea ma intereseaza parerile spuse de unii sau altii poate din invidie sau stiu eu ce altceva...daca vreti sa ramaneti la stilul retro nu aveti decat..mie nu-mi place clean si retro iar cei care m-au sfatuit si m-au ajutat au facut-o bine pt k am vrut sa fie ceva care nu prea exista pe la noi...REPET:ARATA-MI SI MIE MONDEO II TUNAT LA NOI!
Sper sa nu te superi daca am zis unele cuvinte...dar asta este adevarul..fiecare are drept de exprimare.

Last edited by NORBERTYNO; 11-04-11 at 11:44.
NORBERTYNO is offline  
Old 11-04-11, 11:58   #56
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: Ford Mondeo mk2 2.0i - "NFS-ul is in Town"

Quote:
Originally Posted by NORBERTYNO View Post
In primul rand stopurile nu sunt pe led sunt cele originale pt ca altele nu se gasesc pe piata,in al 2-lea rand majoritatea persoanelor care au vazut farurile au spus ca fac mai mult decat orice altceva de pe masina,iar in al 3-lea rand daca tu crezi ca masina este un esec total din pct tau d vdr inseamna k esti unul care nu prea are habar si este de undeva de unde nu prea exista tuning sau poate esti din generatia "clean" caruia nu-i place o masina tunata decat dak este tunata dupa gustul sau..asa ceva nu se v-a putea...mai priveste inca odata pozele atasate de mine cu ceva timp in urma si vei vedea niste kituri tuning pe masinile din alte tari...acelea nu sunt kitch,nu? ...acelea sunt superbe!ma face-ti sa rad uneori si sa stii ca nu sunt din generatia NFS..pur si simplu am avut noroc ca am gasit numarul asta.
Fiecare are parerea lui si ii place un anumit stil dar asta nu inseamna k si cei care isi fac masinile trebuie sa le faca cum ii place unuia sau altuia si spre dezamagirea ta ,toata lumea care m-a oprit pe strada sau se uita la masina fie in parcare fie la semafor sau pe sosea nu cred ca se uita dupa o masina facuta urat..nu cred ca te opreste lumea pe strada sa-ti spuna "BRAVO MASINA ESTE URATA CU SPUME"...pana acum toti care m-au oprit mi-au spus ca este ok..asa ca nu prea ma intereseaza parerile spuse de unii sau altii poate din invidie sau stiu eu ce altceva...daca vreti sa ramaneti la stilul retro nu aveti decat..mie nu-mi place clean si retro iar cei care m-au sfatuit si m-au ajutat au facut-o bine pt k am vrut sa fie ceva care nu prea exista pe la noi...REPET:ARATA-MI SI MIE MONDEO II TUNAT LA NOI!
Sper sa nu te superi daca am zis unele cuvinte...dar asta este adevarul..fiecare are drept de exprimare.
Stai linistit , atata timp cat exista bun simt in exprimare nu am de ce sa ma supar. Nu m am legat de stopuri ci de faruri si nu am zic ca e esec total , am discutat problema strict stilistic. Pur si simplu nu vad acea armonie cu masina , eleronul si bara din fata , ca sa nu zic de faruri , masina are linii fluide , si de asta ziceam. nu sunt adeptul unui stil de tuning anume , ma intereseaza rezultatul per ansamblu , nu conteaza unde e facut proiectul , sunt kitch uri si in afara stai linistit , si acele poze postate de tine , doar un singur kit mi sa parut potrivit pentru mondeo , restul fiind urate. asa cum am zis in postul anterior fiecare avem viziunea lui asupra tuningului si in momentul in care ai postat pe acest forum inseamna ca ai postat fiind constient ca vor fi pareri pro si contra , pana la urma critica constructiva te ajuta sa imbunatatesti tuningul respectiv.

Uite doua exemple care imi plac si se armonizeaza perfect cu liniile caroseriei. Mondeoul alb e modificat la noi in tara Mult succes in continuare.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	6863.jpg
Views:	170
Size:	70.6 KB
ID:	1960351   Click image for larger version

Name:	Ford-Mondeo-1600cmc.jpg
Views:	197
Size:	203.6 KB
ID:	1960352  
DEVIL's Style is offline  
Old 11-04-11, 12:15   #57
NORBERTYNO

Stage 5
 
NORBERTYNO's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 414
Default Re: Ford Mondeo mk2 2.0i - "NFS-ul is in Town"

Da ai dreptate,eram convins ca vor fi pareri si pareri...dar asta nu ma intereseraza...masina mea trebuia sa arate exact ca in prima poza dar nimeni nu s-a bagat...pe cat de simplu pare pe atat e de complex acel kit...e superba masina si este prima poza dupa care am vrut sa-mi fac masina...dar gandeste-te putin:unde mergi tu la noi cu masina aia?doar la o expozitie poate...
Despre a 2-a poza nu comentez pt k il stiu pe posesorul masinii care este din galati...dak tu crezi k acela este un tuning,cu toate milioanele alea de stickere puse pe capota si usi etc...atunci inseamna k venitm din lumi diferite fara suparare...ce t-i se pare tie ca a facut baiatul ala tuning la masina...a pus 2 praguri din targ care se pun pe orice masina si nu mai zic cat costa...a prelungit spoilerul original putin ,a pus niste pleoape din autocolant la farurile originale si gata tuning-ul...scuza-ma dar decat sa fac asa mai bine las masina stock,ii dau o vopsea care sa coste cat tot tuningul unei masini ii pun niste jante frumoase si o las pe burta...
Repet..NU IMI PLACE STILUL DE TUNING CLEAN!cu toate astea ce am vrut eu sa fac la masina nu se poate face la noi cel putin nimeni nu s-a bagat si in plus, asa cum e masina albastra nu poti merge cu ea la noi... SUNTEM IN ROMANIA.

Last edited by NORBERTYNO; 11-04-11 at 12:18.
NORBERTYNO is offline  
Old 11-04-11, 12:36   #58
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: Ford Mondeo mk2 2.0i - "NFS-ul is in Town"

Quote:
Originally Posted by NORBERTYNO View Post
Da ai dreptate,eram convins ca vor fi pareri si pareri...dar asta nu ma intereseraza...masina mea trebuia sa arate exact ca in prima poza dar nimeni nu s-a bagat...pe cat de simplu pare pe atat e de complex acel kit...e superba masina si este prima poza dupa care am vrut sa-mi fac masina...dar gandeste-te putin:unde mergi tu la noi cu masina aia?doar la o expozitie poate...
Despre a 2-a poza nu comentez pt k il stiu pe posesorul masinii care este din galati...dak tu crezi k acela este un tuning,cu toate milioanele alea de stickere puse pe capota si usi etc...atunci inseamna k venitm din lumi diferite fara suparare...ce t-i se pare tie ca a facut baiatul ala tuning la masina...a pus 2 praguri din targ care se pun pe orice masina si nu mai zic cat costa...a prelungit spoilerul original putin ,a pus niste pleoape din autocolant la farurile originale si gata tuning-ul...scuza-ma dar decat sa fac asa mai bine las masina stock,ii dau o vopsea care sa coste cat tot tuningul unei masini ii pun niste jante frumoase si o las pe burta...
Repet..NU IMI PLACE STILUL DE TUNING CLEAN!cu toate astea ce am vrut eu sa fac la masina nu se poate face la noi cel putin nimeni nu s-a bagat si in plus, asa cum e masina albastra nu poti merge cu ea la noi... SUNTEM IN ROMANIA.
La mondeoul alb faceam referire strict la bara , restul nu ma intereseaza , de asta am postat cele 2 poze. Cat despre bodykit , fara suparare , am 3 masini modificate in prezent [ mai mult tehnic decat exterior ,acolo doar o janta si coborata putin ]. Ce am realizat eu : in tara asta toti se dau cu fundul de pamant ca se pricep si sunt experti. Am cautat sa mi faca cineva o replica de buza hamman pentru o bara de m sport bmw e60 , ghici cati s-au bagat sa faca asta , NICI UNUL , asa de buni sunt , singura masina care am vazut-o in genul ala [ acel ford albastru ] la noi in tara e facuta de ghetto tuning [ o fabia rosie ] , cred ca merita sa strici o vorba cu el. mai este un aspect , cel al banilor , de exemplu kitul pe care il ai tu pe masina costa intre 300 si 500 de euro maxim ,facut in fibra , ca au matrite pentru ele etc , stii cat costa un kit exterior "serios" ? sare de mia de euro uneori iar unul bun cat de cat e undeva pe la 700-900 de euro, aia e calitate , de finisaj si tot , nu conteaza banii bagati in masina ci rezultatul. Asa cum tu ai judecat acel mondeo ca are 3 stickere si 2 prelungiri , asa pot spune si eu despre munca ta , un kit de fibra [ care nici custom nu e , pentru ca e facut pe baza de matrita] , 3 ceasuri FK , plasme la 150 de ron in bord , un set de jante si o culoare in 2 tonuri , dar adevarul il stii numai tu , cati bani ai bagat in masina, cat ai alergat, cat ai stat cu masina pe dreapta , ca sa obtii ceea ce ti ai dorit. Vrei o masina deosebita din toate punctele de vedere si cu bun gust, atunci nu te astepta la un buget mic. lucrurile bune si de calitate , costa si bani si timp si nervi .

Stii de ce nu se baga la un kit de genul acelui mondeo albastru? din cauza ca nu au talent de sculptor , ca sa poata modela o forma de genul ala , la noi in general asa zisii lucratori in fibra , fac kituri bazate pe matrite si atat. Ei au deja forma , doar cat modeleaza forma dupa matrita si gata kitul "unicat". Cunosc in tara doar 2 firme capabile de kituri custom [ dar adevarul e ca si cer un ban pe masura ca deh ] , una e ghetto tuning [ am vazut realizarile baiatului si tot respectul meu pentru el ] si inca una dar nu mai tin minte exact cum se cheama.

Last edited by DEVIL's Style; 11-04-11 at 12:46.
DEVIL's Style is offline  
Old 11-04-11, 17:58   #59
capricosti

Stage 5
 
capricosti's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,190
Member of:
[FORD]
Default Re: Ford Mondeo mk2 2.0i - "NFS-ul is in Town"

Mie nu-mi plac cele doua Mondeo din pozele puse de Devil's Ba chiar mi se par insipide si banale in comparatie cu ''NFS'' ...

Mi se pare mai reusit tuningul adoptat de NORBERTINO si-mi place mai mult aspectul agresiv pe care il are Mondeo lui. Chestiile cu 'lipsa' de armonie a liniei originale si cele 'nepotrivite' din kitul ales de el este cam deplasata. Daca toti ar merge pe o singura ''cale'' in tuning atunci ar fi plictisitor sa-ti mai personalizezi masina pt ca ar fi toate la fel; noroc ca mai sunt si oameni originali si cu imaginatie diferita de 'sabloanele' oferite de 'firme consacrate'.

Este foarte ok si felul in care este vopsita masina, si din punctul meu de vedere nu ar fi nevoie s-o mai coboare pt ca e mai practica asa (am vazut destule masini 'lasate' care abia rulau pe drum de grija gropilor sau denivelarilor ).

NORBRTINO, orice i-ai face masinii tale, tot se vor gasi cate unii critici sa comenteze ceva; si e normal, gusturile sunt foarte diferite. Problema e ca apar diversi 'specialisti' care vin cu cel mai tare argument al lor cand ceva difera de gustul lor: kitch

Eu zic ca esti pe drumul cel bun si sper sa nu te lasi influentat sau deprimat de ce spun unii care au alte gusturi.

CONCLUZIE: eu nu vad nimic kitch la masina ta si consider ca ai reusit foarte bine cu stilul de tuning agresiv, atat prin kit cat si prin culoare.

Bafta si mult succes in continuare !!!
capricosti is offline  
Old 11-04-11, 18:30   #60
NORBERTYNO

Stage 5
 
NORBERTYNO's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 414
Default Re: Ford Mondeo mk2 2.0i - "NFS-ul is in Town"

DEVIL's Style->stiu ce zici..ii stiu pe baietii de la GHETTO si le stiu si masinile...primii cu care am vorbit au fost ei si nu s-au bagat pt ca nu garantau lucrarea..una e matrita alta e s-o faci de la zero...kitul meu nu este facut pe bara originala asa cum fac altii k sa nu se complice la prinderi k nu le iese cum trebuie..a fost luat mulaj dupa cea originala cu tot cu prinderi,s-a turnat toata bara din fibra,apoi s-a continuat in jos etc la fel si spatele...fiecare modifica ce vrea si cum vrea la masina..eu nu axez pe nmotor pt k nu am ce faci cu sute de cai cand ma ia radarul cu 63km/h si-mi da amenda... la noi stiu decat o firma de tuning capabila de orice RS TUNING daca ai auzit ii cunosc pe dintre ei si stiu cum lucreaza, daca vrei trage un oki sa vezi lucrari http://rstuning.tk/ in rest mai sunt niste baieti care au habar dar nu prea multi care fac perfect...mie unul nu-mi place stilul clean pt ca u ma caracterizeaza...
NORBERTYNO is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -