Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-04-10, 23:41   #391
jock
VW Driver

Stage 5
 
jock's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,182
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 2 - Wolfsburg Edition `90

....foarte bine faci "grasule" ...cred ca in curand te urmez si eu
jock is offline  
Old 09-04-10, 06:10   #392
armando_tm

Stage 4
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 288
Default Re: Golf 2 - Wolfsburg Edition `90

DECI AM TRIMIS PM LA ADMIN SI LA ALEKS CARE E CEVA MODERATOR MAI MARE SA ZICEM ASA DAR IGNORANTA E LA EA ACASA, NICI MACAR NU S-AU OBOSIT SA RASPUNDA, MODERATORII DE AICI NU VORBESC CU MURITORII DE RAND.

MACAR S-AU OBOSIT SA MI STEARGA SEMNATURA, S-AU LUAT DUPA VWFORUM....

FORUM DE 2 LULELE 3 SURCELE ..... TUNING CE MAI .... SPER SA INFLOREASCA ARIA LOGAN SI VW LA CEI CARE FAC TUNING CU STICKERE CU COMETE, RACING SI TUNING, FILTRE SPORT DIN TALCIOC SI ACCESORII CROMATE CAT MAI MULTE.


MA VOI LIMITA LA VWCLUB, LA MICA MEA FAMILIE....


CU ALTE CUVINTE

TOPIC CLOSED

Last edited by armando_tm; 09-04-10 at 06:17.
armando_tm is offline  
Old 09-04-10, 09:58   #393
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Golf 2 - Wolfsburg Edition `90

Eu am citit acum răspunsul tău, nu mi-ai explicat motivele, nu ai dat măcar un detaliu, ci doar un p.m. sec.
Nu ştiu ce ţi-a cauzat iritarea extremă, eu cred că orice problemă apărută pe forum am īncercat de fiecare dată să o rezolv.
īnţeleg că ţi s-a şters semnătura şi asta te-a supărat, dacă e redirecţionare către un forum extern e posibil să fi fost ştearsă de către admin sau de către un supermod, oricum, orice element de genul ăsta se verifică, trebuie doar să spui, dacă nu, n-are nimeni de unde să ştie baiul tău.
Oricum, deocamdată ţi-am īnchis topicurile, conform cerinţei tale, mai departe eu unul sunt deschis oricărei discuţii, dacă voi avea un partener de dialog interesat.
later edit: am citit motivul supărării tale, şi anume că locul pentru expo e limitat, atāt spaţiu a fost la voi īn oraş, īn respectiva parcare, disponibil pentru expo. Oricāt te-ar supăra 4tuning, tot n-are cine să construiască o alta parcare mai mare...

Last edited by aleks; 09-04-10 at 10:11.
aleks is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -