Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Reply
 
Thread Tools
Old 24-09-12, 20:39   #1
dilimakess

Stage 2
 
Join Date: May 2011
Posts: 33
Default Ajutor!!AM MARE NEVOIE DE AJUTOR

salut baieti,sunt nou pe forum,mi-am cumparat si eu o masina din austria(Suzuki Swift II Hatcback din 30.06.1995,motor 1l (993 CM),fara aer,fara servo,fara abs,fara esp etc,este injectie monopunct,pe cartea masini sau pe brieful mic/mare nu gasesc nicaieri specificat CE EURO ESTE MASINA!!AM MARE NEVOIE,mai am 5 zile de nr rosii si as vrea sa o inmatriculez,cnv mi-a spus ca pe carte trebuie sa scrie dar nu gasesc,v-as fi foarte recunoscatori daca ma ajutati,la nevoie atasez si o poza a carti masini + brief!!MULTUMESC
dilimakess is offline   Reply With Quote
Old 24-09-12, 20:45   #2
Mht'u

Stage 5
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 712
Default Re: Ajutor!!AM MARE NEVOIE DE AJUTOR

Quote:
Originally Posted by dilimakess View Post
salut baieti,sunt nou pe forum,mi-am cumparat si eu o masina din austria(Suzuki Swift II Hatcback din 30.06.1995,motor 1l (993 CM),fara aer,fara servo,fara abs,fara esp etc,este injectie monopunct,pe cartea masini sau pe brieful mic/mare nu gasesc nicaieri specificat CE EURO ESTE MASINA!!AM MARE NEVOIE,mai am 5 zile de nr rosii si as vrea sa o inmatriculez,cnv mi-a spus ca pe carte trebuie sa scrie dar nu gasesc,v-as fi foarte recunoscatori daca ma ajutati,la nevoie atasez si o poza a carti masini + brief!!MULTUMESC
Cel mai probabil este Euro2. Ai gresit sectiunea. Trebuia sa pui acolo la consiliere achizitie auto, sau nu stiu cum
Mht'u is offline   Reply With Quote
Old 24-09-12, 22:18   #3
DaNn.ZyX
Opel Driver

Stage 5
 
DaNn.ZyX's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 2,934
Member of:
[PEUGEOT]
[Opel]
Default Re: Ajutor!!AM MARE NEVOIE DE AJUTOR

Cel mai probabil e Euro 2 , cauta pe wikipedia si o sa vezi ca acolo asa scrie la Suzuki Swift 2,si ar mai trebui sa ai astea
Click image for larger version

Name:	img_885.jpg
Views:	67
Size:	1.38 MB
ID:	2561467 Click image for larger version

Name:	img_886.jpg
Views:	73
Size:	1.70 MB
ID:	2561468
__________________
this
DaNn.ZyX is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -