Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Reply
 
Thread Tools
Old 11-01-12, 21:19   #151
gekvr6
VW Driver

Stage 5
 
gekvr6's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 916
Member of:
[VW]
Default Re: MK3 - G E K

Quote:
Originally Posted by valitataye View Post
Dar grila unde e?
O am in masina nu am mai pus-o ca mai am de munca pe fata si se da cam greu jos si nu vreau sa ii rup urechile asa ca am preferat sa o las in masina pana la primavara !
__________________


RALINFILMS
gekvr6 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-12, 13:40   #152
chyryCRY

Stage 5
 
chyryCRY's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,646
Member of:
[RENAULT]
Default Re: MK3 - G E K

Ai scoso la plimbarica
chyryCRY is offline   Reply With Quote
Old 12-01-12, 16:09   #153
Roly94

Stage 5
 
Roly94's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 397
Default Re: MK3 - G E K

E la moda sa ai chestii lipsa pe masina ? Fieru ala care e chiar in spatele grilei,bucatelele alea n-ai putea sa le vopsesti in negru?Sau macar sa le cureti?Daca tot vei merge cu ea asa un timp.Daca nu,e bine si asa.
Roly94 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-12, 20:10   #154
koala_boy

Stage 5
 
koala_boy's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 932
Member of:
[VW]
Default Re: MK3 - G E K

am si eu o curiozitate...cum speli masina la jet? (ma refer la capota) sau o speli "manual" ?
koala_boy is offline   Reply With Quote
Old 12-01-12, 21:21   #155
gekvr6
VW Driver

Stage 5
 
gekvr6's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 916
Member of:
[VW]
Default Re: MK3 - G E K

@roly94 dupa cum am mentionat mai sus nu merg cu masina si botul este in lucrari o sa fie curatat in cel mai mic detaliu inca este frig afara astept caldura ca sa ma apuc de ea
@koala_boy o spal la OMV la jet atata timp cat nu e apa cu sare nu este nici o problema este ok capota
gekvr6 is offline   Reply With Quote
Old 13-01-12, 22:53   #156
cristea_rotitza

Stage 5
 
cristea_rotitza's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,090
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
[VW]
Default Re: MK3 - G E K

sal,abea astept sa iti vad masinuta anul asta pe transfagarasan,banuiesc ca vi.frumoasa rau
cristea_rotitza is offline   Reply With Quote
Old 14-01-12, 14:08   #157
gekvr6
VW Driver

Stage 5
 
gekvr6's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 916
Member of:
[VW]
Default Re: MK3 - G E K

Quote:
Originally Posted by cristea_rotitza View Post
sal,abea astept sa iti vad masinuta anul asta pe transfagarasan,banuiesc ca vi.frumoasa rau
O sa ma documentez sa vad cam in ce stare este drumul , daca este ok drumul o sa vin in functie si de prietenii astia ai mei care mai vor sa mearga ! Vom vedem in primavara ce si cum ! Ms de apreciere ! Bafta
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSCN3875.JPG
Views:	209
Size:	3.84 MB
ID:	2293437  
gekvr6 is offline   Reply With Quote
Old 15-01-12, 00:37   #158
bib_andrey

Stage 5
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 2,345
Member of:
[RENAULT]
[SEAT]
Default Re: MK3 - G E K

Deci masina e...BLANAAAAAAA !!!!!!!!
bib_andrey is offline   Reply With Quote
Old 15-01-12, 13:03   #159
Picinell

Stage 5
 
Picinell's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 714
Default Re: MK3 - G E K

anu trecut a fost ok drumu ... au venit masini la fel de joase ca a ta si au putut trece ... deci nu ar fi o problema, oricum traseul se va face cu aprox 1-2 saptamani inainte sa vedem ce si cum ... mai multe detalii vedeti pe topicul transfagarasan 2012 pe golf-club
Picinell is offline   Reply With Quote
Old 15-01-12, 13:57   #160
gekvr6
VW Driver

Stage 5
 
gekvr6's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 916
Member of:
[VW]
Default Re: MK3 - G E K

Quote:
Originally Posted by Picinell View Post
anu trecut a fost ok drumu ... au venit masini la fel de joase ca a ta si au putut trece ... deci nu ar fi o problema, oricum traseul se va face cu aprox 1-2 saptamani inainte sa vedem ce si cum ... mai multe detalii vedeti pe topicul transfagarasan 2012 pe golf-club
O sa vedem ce si cum la momentul respectiv dar sti ca eu vin cu fratii mei din rahova si se cam perconizeaza ca vom fii la mare anu asta )
gekvr6 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-12, 13:27   #161
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: MK3 - G E K

totusi poate ajungi si pe transfagarasan sa-ti vedem si noi golful e ok drumul..anul trecut n-am avut probleme...sper sa nu am nici acum ca e mai joasa masina decat atunci...

multa bafta!
__________________
F*ck new model cars...I'm riding old school!!!


my mk3 under construction



ID Mess: mk3vip
valyh is offline   Reply With Quote
Old 16-01-12, 15:19   #162
gekvr6
VW Driver

Stage 5
 
gekvr6's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 916
Member of:
[VW]
Default Re: MK3 - G E K

Quote:
Originally Posted by valyh View Post
totusi poate ajungi si pe transfagarasan sa-ti vedem si noi golful e ok drumul..anul trecut n-am avut probleme...sper sa nu am nici acum ca e mai joasa masina decat atunci...

multa bafta!
Facem un squad numai cu low rider-e si ne anuntam unu pe altu de fiecare groapa ..... Glumesc
Vali nu stiu ce sa zic eu am o prietenie stransa cu zak si baietii din rahova si iti dai seama daca ei nu merg ar fii urat sa merg atata drum singur ..... de altfel si eu asi vrea sa va cunosc mai ales ca am legat o prietenie cu ionut HAI si chiar asi vrea sa va cunosc pentru ca pareti da ce zic eu pareti cred ca sunteti niste baieti de nota 100 .....
Totul la timpul potrivit oricum nu prea merge 2/2 o sa vedem ori la munte ori la mare ca nu prea are balta peste de amundoua
Bafta multa si tie
gekvr6 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-12, 15:40   #163
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: MK3 - G E K

stiu cum e cu banii, la toti ne e greu din pacate...
poate merg si ei pe transfagarasan...ar fi frumos tare. merge si ionut anul asta sau daca nu reusiti sa veniti poate ne vedem la mare, ca vreau sa merg cateva zile... oricum mai este timp pana la vara.... tre sa tragem tare sa strangem bani
valyh is offline   Reply With Quote
Old 16-01-12, 15:46   #164
gekvr6
VW Driver

Stage 5
 
gekvr6's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 916
Member of:
[VW]
Default Re: MK3 - G E K

Quote:
Originally Posted by valyh View Post
stiu cum e cu banii, la toti ne e greu din pacate...
poate merg si ei pe transfagarasan...ar fi frumos tare. merge si ionut anul asta sau daca nu reusiti sa veniti poate ne vedem la mare, ca vreau sa merg cateva zile... oricum mai este timp pana la vara.... tre sa tragem tare sa strangem bani
Tragem sa strangem in vara sa ne bucuram de ele , oricum daca e sa nu ne vedem pe transfagarasan anuntati si voi si ne strangem un grup si plecam din bucuresti macar daca e sa ne zboare la toti taloanele
gekvr6 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-12, 15:53   #165
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: MK3 - G E K

preferabil sa nu zboare nici un talon sa ajungem sanatosi pana atunci si te anunt cu siguranta..cand va fi
valyh is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -