Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Reply
 
Thread Tools
Old 12-09-11, 17:39   #511
myky99

Stage 5
 
myky99's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,553
Member of:
[Opel]
[BMW]
Default Re: Golf 3 - 1.8 - DJ-93-ANT

Quote:
Originally Posted by DJBOSS View Post
pai dece ma ? daca vroiai ma intrebai prin PM ce ma intrebi tu nare legatura cu topicu
ba are......care parte din masina o vezi tu "low"? sau poate ca nu stii ce inseamna low....
myky99 is offline   Reply With Quote
Old 12-09-11, 17:49   #512
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Golf 3 - 1.8 - DJ-93-ANT

Quote:
Originally Posted by myky99 View Post
ba are......care parte din masina o vezi tu "low"? sau poate ca nu stii ce inseamna low....
mie misaparut low parerea eu stiu ca nu se discuta fiecare cu parerea lui tu o ti pe-a ta eu pe-a mea vezi ca o dam in offtopic
__________________
https://forum.4tuning.ro/imagehosting/3380454a90745181e.gif
Nu goni mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare
https://forum.4tuning.ro/109-masina-m...ml#post3738973

Dacia Rally Team
VITEZA NU UCIDE,DOAR IGNORANTA SI PROSTIA!!!
Detali despre DACIA HUY se pot gasi pe Facebook
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 12-09-11, 17:50   #513
dydy-andrey
VW Driver

Stage 5
 
dydy-andrey's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,240
Member of:
[VW]
[Hyundai]
[2 Roti]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
Default Re: Golf 3 - 1.8 - DJ-93-ANT

ba myky eu cred ca tu nu prea esti normal...
intre baie si strada (dreapta), intra cam un lat de palma...
deocamdata nu mai pot sa o mai las

abia dupa ce ii iau telescoape si ii pun jantele o sa o mai las de fata...
crede-ma... e destul de low, mai ales pt strada pe care stau eu...
te invit sa o vezi live... in poze pare ridicata...
dydy-andrey is offline   Reply With Quote
Old 12-09-11, 17:57   #514
RideTheRiddle

Stage 5
 
RideTheRiddle's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 3,133
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 3 - 1.8 - DJ-93-ANT

Quote:
Originally Posted by dydy-andrey View Post
ba myky eu cred ca tu nu prea esti normal...
intre baie si strada (dreapta), intra cam un lat de palma...
deocamdata nu mai pot sa o mai las

abia dupa ce ii iau telescoape si ii pun jantele o sa o mai las de fata...
crede-ma... e destul de low, mai ales pt strada pe care stau eu...
te invit sa o vezi live... in poze pare ridicata...
lat de palma? e low cand nu mai intra cricul sub ea, pana atunci e doar putin lasata. poti parca cum faceam eu la capatul strazii si o luam pe jos. nu e greu sa stii si miscarea face bine )
__________________
RideTheRiddle is offline   Reply With Quote
Old 12-09-11, 18:05   #515
dydy-andrey
VW Driver

Stage 5
 
dydy-andrey's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,240
Member of:
[VW]
[Hyundai]
[2 Roti]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
Default Re: Golf 3 - 1.8 - DJ-93-ANT

auzi, auzi )
ai uitat la electro cand eu doar ce pusesem arcurile si tu venisei cu jeepu? :>
dydy-andrey is offline   Reply With Quote
Old 12-09-11, 18:09   #516
RideTheRiddle

Stage 5
 
RideTheRiddle's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 3,133
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 3 - 1.8 - DJ-93-ANT

Quote:
Originally Posted by dydy-andrey View Post
auzi, auzi )
ai uitat la electro cand eu doar ce pusesem arcurile si tu venisei cu jeepu? :>
hai ca asta a fost buna, ne intalnim si acum sa vedem care e mai "low" )
RideTheRiddle is offline   Reply With Quote
Old 12-09-11, 18:23   #517
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Golf 3 - 1.8 - DJ-93-ANT

In realitate este altceva
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 13-09-11, 00:51   #518
ovidiu89
VW Driver

Stage 5
 
ovidiu89's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 4,576
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: Golf 3 - 1.8 - DJ-93-ANT

ovidiu89 is offline   Reply With Quote
Old 13-09-11, 01:12   #519
GolfMk2

Stage 3
 
GolfMk2's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 145
Default Re: Golf 3 - 1.8 - DJ-93-ANT

Quote:
Originally Posted by dydy-andrey View Post
auzi, auzi )
ai uitat la electro cand eu doar ce pusesem arcurile si tu venisei cu jeepu? :>
hai ca asta a fost buna, ne intalnim si acum sa vedem care e mai "low" )

Hai sa ne intalnim toti 3!
GolfMk2 is offline   Reply With Quote
Old 13-09-11, 05:07   #520
Devu
Honda Driver

Stage 5
 
Devu's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 1,668
Member of:
[Honda]
Default Re: Golf 3 - 1.8 - DJ-93-ANT

Va agitati de parca n-ar exista viata dupa suspensii foarte lasate...sau ca o masina nu poate arata bine, lasata decent. Golful lui Andrei e 'low', nu 'slammed', e o diferenta...incetati cu oftopicul si orgolile ( gen hai sa ne intalnim, de parca va masurati in p**a ), reveniti la masina. Nu am nimic cu nimeni, dar totusi... O zi buna va doresc, bafta.
__________________

Honda Civic Eg3 rolling low on Wolfrace
"Most people forget that they build a car for themselves, not for the community..."
Devu is offline   Reply With Quote
Old 13-09-11, 19:29   #521
RideTheRiddle

Stage 5
 
RideTheRiddle's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 3,133
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 3 - 1.8 - DJ-93-ANT

Quote:
Originally Posted by Devu View Post
Va agitati de parca n-ar exista viata dupa suspensii foarte lasate...sau ca o masina nu poate arata bine, lasata decent. Golful lui Andrei e 'low', nu 'slammed', e o diferenta...incetati cu oftopicul si orgolile ( gen hai sa ne intalnim, de parca va masurati in p**a ), reveniti la masina. Nu am nimic cu nimeni, dar totusi... O zi buna va doresc, bafta.
si daca eu vreau sa imi masor p***a cu ei doi ce ai tu cu mine? nu e nici un orgoliu e un misto intre prieteni cine vrea sa priceapa bine cine nu comenteaza aiurea...

@golf mk2 - de tine imi e frica, nu vreau sa ne intalnim ca ma faci de ras )

Last edited by RideTheRiddle; 13-09-11 at 19:31.
RideTheRiddle is offline   Reply With Quote
Old 13-09-11, 19:34   #522
myky99

Stage 5
 
myky99's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,553
Member of:
[Opel]
[BMW]
Default Re: Golf 3 - 1.8 - DJ-93-ANT

Quote:
Originally Posted by Devu View Post
Va agitati de parca n-ar exista viata dupa suspensii foarte lasate...sau ca o masina nu poate arata bine, lasata decent. Golful lui Andrei e 'low', nu 'slammed', e o diferenta...incetati cu oftopicul si orgolile ( gen hai sa ne intalnim, de parca va masurati in p**a ), reveniti la masina. Nu am nimic cu nimeni, dar totusi... O zi buna va doresc, bafta.
pana acum ceva timp nu existau decat masini joase..atat..acum low..slammed...cacaturi de denumiri..sa fim pomposi ..... a venit moda cu stikerele.... cati dintre cei care le poarta....intradevar , masina lor are acele trasaturi? extrem de putini .....si da andrei ....fara sa te superi .....ti-am mai zis de ele....da-le jos ca strici spatele masinii...prieteneste vorbind ! daca nu erau cativa care sa va bage in cap stancework-u &co .. nu stiu cati dintre "tuningari" renuntau la barile din fibra .si neoane asa ca mai scutiti-ma ! e la moda.....
__________________
office@freaktuning.ro
myky99 is offline   Reply With Quote
Old 13-09-11, 20:58   #523
stefiPJJ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
stefiPJJ's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,979
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
Default Re: Golf 3 - 1.8 - DJ-93-ANT

Quote:
Originally Posted by myky99 View Post
pana acum ceva timp nu existau decat masini joase..atat..acum low..slammed...cacaturi de denumiri..sa fim pomposi ..... a venit moda cu stikerele.... cati dintre cei care le poarta....intradevar , masina lor are acele trasaturi? extrem de putini .....si da andrei ....fara sa te superi .....ti-am mai zis de ele....da-le jos ca strici spatele mii...prieteneste vorbind ! daca nu erau cativa care sa va bage in cap stancework-u &co .. nu stiu cati dintre "tuningari" renuntau la barile din fibra .si neoane asa ca mai scutiti-ma ! e la moda.....
Ai batrani stiu ce vorbesc
stefiPJJ is offline   Reply With Quote
Old 13-09-11, 21:34   #524
dydy-andrey
VW Driver

Stage 5
 
dydy-andrey's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,240
Member of:
[VW]
[Hyundai]
[2 Roti]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
Default Re: Golf 3 - 1.8 - DJ-93-ANT

Quote:
Originally Posted by myky99 View Post
pana acum ceva timp nu existau decat masini joase..atat..acum low..slammed...cacaturi de denumiri..sa fim pomposi ..... a venit moda cu stikerele.... cati dintre cei care le poarta....intradevar , masina lor are acele trasaturi? extrem de putini .....si da andrei ....fara sa te superi .....ti-am mai zis de ele....da-le jos ca strici spatele masinii...prieteneste vorbind ! daca nu erau cativa care sa va bage in cap stancework-u &co .. nu stiu cati dintre "tuningari" renuntau la barile din fibra .si neoane asa ca mai scutiti-ma ! e la moda.....
miki, sincer vorbind... eu de cand te stiu, numai cu baza ai fost... serios...
am mai zis de n ori, stickerele nu le dau jos. poate daca imi pun altceva pe luneta, dar nu le dau .
sper sa nu mai fie discutii despre ele.

ok, radeti de masina mea, nu e low asa cum ziceti voi...
fiecare isi face masina dupa posibilitati. poate nu am bani pt low asa ca a ta, pt ca nu am strazi pt low asa ca a ta... (poate sa confirme liviu cu mk2 care lesina cand aude de bresti )
poate sunt axat mai mult pe muzica... acolo am ceva ce tu nu prea ai, dar eu nu iti zic nimic la misto de asta...

andrei (riddler) imi mai zice, ma mai invata... uite de exemplu, el mi-a zis odata serios si cu frumosul de toba mea... acum m-am hotarat sa o dau si sa imi iau ceva de mk3, adica cu 2 iesiri in sus...

daca nu iti plac stickerele mele, nu mai posta... posteaza daca ai ceva bun de zis, dar accept orice, dar sa nu exagerezi...

sincer, mi s-a facut si scarba sa mai postez ce fac pe la masina...

cred ca daca eram genu` NFS, bari, neoane, eleroane etc., aveam mai multe postari pozitive despre masina...
daca am ceva clean, toti vor masina demna de worthresee, dinaia sa ling asfaltu cu baia... asta e masina de zi cu zi, cu ea merg la scoala, cu ea ma duc in vacanta, cu ea ma duc la peste, cu ea ma duc oriunde...

sper ca nu supar pe nimeni cu postul asta... dar mereu e cineva nemultumit de masina altuia si incepe o cearta...

as vrea totusi ca cineva sa faca curatenie pe aici

multumesc, o seara placuta
dydy-andrey is offline   Reply With Quote
Old 13-09-11, 21:50   #525
myky99

Stage 5
 
myky99's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,553
Member of:
[Opel]
[BMW]
Default Re: Golf 3 - 1.8 - DJ-93-ANT

Quote:
Originally Posted by dydy-andrey View Post
miki, sincer vorbind... eu de cand te stiu, numai cu baza ai fost... serios...
am mai zis de n ori, stickerele nu le dau jos. poate daca imi pun altceva pe luneta, dar nu le dau .
sper sa nu mai fie discutii despre ele.

ok, radeti de masina mea, nu e low asa cum ziceti voi...
fiecare isi face masina dupa posibilitati. poate nu am bani pt low asa ca a ta, pt ca nu am strazi pt low asa ca a ta... (poate sa confirme liviu cu mk2 care lesina cand aude de bresti )
poate sunt axat mai mult pe muzica... acolo am ceva ce tu nu prea ai, dar eu nu iti zic nimic la misto de asta...

andrei (riddler) imi mai zice, ma mai invata... uite de exemplu, el mi-a zis odata serios si cu frumosul de toba mea... acum m-am hotarat sa o dau si sa imi iau ceva de mk3, adica cu 2 iesiri in sus...

daca nu iti plac stickerele mele, nu mai posta... posteaza daca ai ceva bun de zis, dar accept orice, dar sa nu exagerezi...

sincer, mi s-a facut si scarba sa mai postez ce fac pe la masina...

cred ca daca eram genu` NFS, bari, neoane, eleroane etc., aveam mai multe postari pozitive despre masina...
daca am ceva clean, toti vor masina demna de worthresee, dinaia sa ling asfaltu cu baia... asta e masina de zi cu zi, cu ea merg la scoala, cu ea ma duc in vacanta, cu ea ma duc la peste, cu ea ma duc oriunde...

sper ca nu supar pe nimeni cu postul asta... dar mereu e cineva nemultumit de masina altuia si incepe o cearta...

as vrea totusi ca cineva sa faca curatenie pe aici

multumesc, o seara placuta
eu vorbeam in general jane.... nu de tine ..nu ma refeream la tine .....si chiar eram serios...nu era nici o urma de misto ....si sper ca ai inteles ce am vrut sa zic.....
hai sa nu ne mai plangem de strazi ....bla bla....ca noi am vrut asta..noi le-am facut asa..punct.!
tu ai o pasiune pt muzica...foarte frumos..... bravo tie ..... nu faceam misto ..
eu ti-am dat un sfat sa arate bine...un compromis pt o masina de zii cu zii .... mai lasata ca una de fabrica.... un pic accesorizata...... ca sa arate bine nu trebuie neaparat sa fie pe pamant trebuie sa stii ce sa ii faci si unde sa umblii ...la proportii ...
myky99 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -