Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-05-10, 08:02   #811
mike-fullspeed

Stage 5
 
mike-fullspeed's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,608
Default Re: Golf 4 - the bitch!

Chiar nu imi vine s acred ce a patit masina! Ma bucur pentru jock ca nu a patit ceva, asta e cel mai important! Fieru' se repara!
mike-fullspeed is offline  
Old 28-05-10, 09:12   #812
Gangstah

Stage 5
 
Gangstah's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 404
Member of:
[VW]
Unhappy Re: Golf 4 - the bitch!

Quote:
Originally Posted by Tweety_rzw View Post
Astazi 28.05.2010 tin sa va anunt ca masina lui JOCK arata asa ca urmare a unui accident,fiind el de vina(dar si cel ce a parcat tirul acolo) si este bine ca el si familia lui sunt intregi si nu au patit ceva grav,doar cu cateva zgarieturi din cate am inteles eu de la el ! Cuvintele chiar nu isi mai au rostu'.....
..........nu am cuvinte pentru masina dar sincer sanatatea ta si a familiei mi se pare mai importanta decat o tabla...Doamne ajuta ca nu ati patit nimic ...o sa vina alta masina si alt tuning dar e bine ca nu ai nimic ca sa te poti apuca
multa bafta in continuare si crede-ma la faze din astea sunt solidar pentru ca si eu am patit si nu m-a ajutat nimeni...Doamne ajuta!
__________________
Street Racer
Bavaria Motorsport
Gangstah is offline  
Old 28-05-10, 09:45   #813
Korne

Stage 5
 
Korne's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,045
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 4 - the bitch!

fuck it. Rau arata, am sa incerc sa te sun mai tarziu
Korne is offline  
Old 28-05-10, 09:53   #814
mar|us

Stage 4
 
mar|us's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 172
Default Re: Golf 4 - the bitch!

cel mai important este ca tu si familia sunteti ok ........ nu te-am mai stresat si eu la telefon ca banuiesc ca deja te-au innebunit toti cu telefoanele ..... pacat ca ai muncit atat la masina si intr-o secunda sa dus dreaq tot ....
mar|us is offline  
Old 28-05-10, 10:09   #815
jock
VW Driver

Stage 5
 
jock's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,182
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 4 - the bitch!

Multumesc tuturor pentru "cuvintele de sprijin" .... Printesa este ok ,are cotul luxat si ghipsat ....restu nu mai conteaza
jock is offline  
Old 28-05-10, 10:33   #816
VL 77 SYD
VW Driver

Stage 5
 
VL 77 SYD's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 4 - the bitch!

Quote:
Originally Posted by jock View Post
Multumesc tuturor pentru "cuvintele de sprijin" .... Printesa este ok ,are cotul luxat si ghipsat ....restu nu mai conteaza
Prietene nu mi-e rusine sa spun ca mi-au dat lacrimile cand am vazut pozele............ nu pot sa cred nici acum...... Te inteleg perfect prin ce treci si-ti suntem alaturi. Ma bucur mult ca sunteti bine. Aveti grija de voi.
__________________
h t t p : / / w w w . f a c e b o o k . c o m / s o r i n s y d
VL 77 SYD is offline  
Old 28-05-10, 11:24   #817
Decodat
Colectionar Machete

Stage 5
 
Decodat's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 4,844
Member of:
[VW]
[Colectionar Machete]
Default Re: Golf 4 - the bitch!



Fratii tai i-ti sunt alaturi
Ne dai de veste ce si cum, si as fi de acord sa te ajut daca se face vreo cheta ceva. La cat suflet ai pus
__________________
best of Buzau in 4tuning exhibition 2007

Aduc orice de pe Ebay si Amazon........Worldwide..
Decodat is offline  
Old 28-05-10, 11:31   #818
yg.alex
VW Driver

Stage 5
 
yg.alex's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,231
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 4 - the bitch!

cand ma sunat SYD sa-mi spuna...am ramas cateva momente fara cuvine...e bine ca voi sunteti ok... nu se poate exprima cat de rau imi pare pt masina:sad blinky...unul dintre cele mai aranjate golfuri de pe la noi speram sa te refaci repede

iti suntem alaturi
__________________
yg.alex is offline  
Old 28-05-10, 11:34   #819
GopPo

Stage 5
 
GopPo's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,678
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: Golf 4 - the bitch!

nici nu stiu ce sa zic in momentele astea....am aflat ieri de accident la vre-o 2 ore dupa ce l-ai facut....primul lucru care mi-a venit in cap a fost daca printesa e ok....n-am vrut sa te sun ieri pt ca nu era cel mai potrivit moment pt a vb la tel, daia m-am rezumat la un mesaj
referitor la masina....si eu stiu ca nu avea casco
jokule iti doresc sanatate maxima si putere sa treci peste acest eveniment neplacut
si daca pot sa te ajut cu ceva...nu ezita sa ma suni.
bafta
GopPo is offline  
Old 28-05-10, 11:48   #820
Coby83
VW Driver

Stage 4
 
Coby83's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 266
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 4 - the bitch!

Salut... Imi pare sincer rau de ce s-a intamplat cu masina.. unul din cele mai frumoase Golfuri din Romania.

Ma bucur ca tu si familia ta sunteti ok.

Capul sus.
__________________
Coby83 is offline  
Old 28-05-10, 11:51   #821
jock
VW Driver

Stage 5
 
jock's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,182
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 4 - the bitch!

Multumesc mult si ma bucur ca pasiunea asta ,leaga foarte multii oameni

...momentan nu sunt probleme , astept sa vina fetele acasa

...inca ceva , sa nu stergeti bordu in timp ce conduceti ....un mare idiot a facut asta si era sa iasa o catastrofa...multumesc lui Dumnezeu ca nu s-a intamplat asta ,si ii raman dator

...in legatura cu masina.......face parte din familie,ii multumesc ca ne-a salvat si am sa incerc sa o readuc acolo unde ii este locu ....pe sosea

Last edited by jock; 28-05-10 at 11:55.
jock is offline  
Old 28-05-10, 12:10   #822
Tweety_rzw
VW Driver

Stage 5
 
Tweety_rzw's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,554
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: Golf 4 - the bitch!

Quote:
Originally Posted by jock View Post
Multumesc mult si ma bucur ca pasiunea asta ,leaga foarte multii oameni

...momentan nu sunt probleme , astept sa vina fetele acasa

...inca ceva , sa nu stergeti bordu in timp ce conduceti ....un mare idiot a facut asta si era sa iasa o catastrofa...multumesc lui Dumnezeu ca nu s-a intamplat asta ,si ii raman dator

...in legatura cu masina.......face parte din familie,ii multumesc ca ne-a salvat si am sa incerc sa o readuc acolo unde ii este locu ....pe sosea
Putin conteaza ce ai facut ,ce nu ai facut,conteaza ca voi sunteti intregi si nu ati patit ceva mai rau....inca odata jock dak te pot ajuta cu ceva oricand,suna-ma !Insanatosire grabnica printesei !
Tweety_rzw is offline  
Old 28-05-10, 12:12   #823
Decodat
Colectionar Machete

Stage 5
 
Decodat's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 4,844
Member of:
[VW]
[Colectionar Machete]
Default Re: Golf 4 - the bitch!

Ma bucur sa aud asa ceva.
Decodat is offline  
Old 28-05-10, 12:13   #824
dorumito

Stage 5
 
dorumito's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 305
Default Re: Golf 4 - the bitch!

nu-mi vine sa cred ce vad. era unul din cel mai frumos proiect de pe aici. cind vad g4 accidentate ma trece raceala pe spate. bine totusi k esti bine. iti doresc sa ai puterea de a o lua de la capat. sincer pare rau rau de tot........
dorumito is offline  
Old 28-05-10, 13:28   #825
JusT_SaY_BoBo
VW Driver

Stage 5
 
JusT_SaY_BoBo's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 2,353
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 4 - the bitch!

Quote:
Originally Posted by jock View Post
Multumesc mult si ma bucur ca pasiunea asta ,leaga foarte multii oameni

...momentan nu sunt probleme , astept sa vina fetele acasa

...inca ceva , sa nu stergeti bordu in timp ce conduceti ....un mare idiot a facut asta si era sa iasa o catastrofa...multumesc lui Dumnezeu ca nu s-a intamplat asta ,si ii raman dator

...in legatura cu masina.......face parte din familie,ii multumesc ca ne-a salvat si am sa incerc sa o readuc acolo unde ii este locu ....pe sosea
nu imi vine sa cred!!abia asteptam sa vad cum mai evolueaa masina!asa a fost sa fie nu are nici o importanta ca stergeai bordul parerea mea!Slava Domnului ca tu si familia ta sunteti bine asta e cel mai important.era un golf facut numai cu bun gust si pasiunea nici nu stiu ce sa mai spun...imi cer scue pentru exprimare dar chiar daca nu te cunosc ma simt ca si cum un prieten a facut accidentul...
__________________
My Baby


Vand odorizante California Scents!!! 20 ron bucata!!! Just_Say_Bobo@yahoo.com
JusT_SaY_BoBo is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -