Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OLTCIT > Masina mea Oltcit

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 09-03-07, 21:48   #91
dj05fmx

Stage 5
 
dj05fmx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 968
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
[Opel]
[AirBrush]
Default re: Oltcit Club 11RM - MH 03 MUC

ma si miram cand apari tu aci sa tai in stanga si dreapta!!! asa fi rau musca tare!

iauzi 4-5 ..altu care vede numai in fata!
__________________

Tractari & asistenta rutiera non stop!!
0767108516

1986 Renault 5 GT Turbo 116HP+
1990 Opel Vectra 4x4 C20Let 204 HP+

2001 Opel Vectra B 20DTI 16V 101HP
1993 VW Transporter 19 Turbo Diesel 75 HP

2011 Opel Astra J 17 CDTI 125 HP

©ME: MY RENAULT 5GTT AND MY VECTRA TURBO WERE STATUS SYMBOLS, THEY WERE SYMBOLIZING ME
dj05fmx is offline  
Old 10-03-07, 10:36   #92
Ja_Rule

Stage 5
 
Ja_Rule's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,622
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
[Oltcit]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[Dacia Rally Team]
[VW]
Default re: Oltcit Club 11RM - MH 03 MUC

ia zi`mi tu mai multi de 5
Ja_Rule is offline  
Old 10-03-07, 11:09   #93
Laure2fast
Oltcit Driver

Stage 5
 
Laure2fast's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,185
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[VW]
Default re: Oltcit Club 11RM - MH 03 MUC

Quote:
Originally Posted by Ja_Rule View Post
ia zi`mi tu mai multi de 5
crede-ma ca sunt...destui...care fac treaba asta din pasiune
Laure2fast is offline  
Old 10-03-07, 11:32   #94
Ja_Rule

Stage 5
 
Ja_Rule's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,622
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
[Oltcit]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[Dacia Rally Team]
[VW]
Default re: Oltcit Club 11RM - MH 03 MUC

posibil sa aveti dreptate .. daca folosesc si degetele de la picioare .... cred ca imi ajung ...
FMX te`am suparat?
Ja_Rule is offline  
Old 10-03-07, 11:42   #95
Laure2fast
Oltcit Driver

Stage 5
 
Laure2fast's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,185
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[VW]
Default re: Oltcit Club 11RM - MH 03 MUC

Quote:
Originally Posted by Ja_Rule View Post
posibil sa aveti dreptate .. daca folosesc si degetele de la picioare .... cred ca imi ajung ...
FMX te`am suparat?
adevaru e ca putini sunt care baga bani mereu si schimba cate ceva...majoritatea le fac si dupaia le rup..si ii doare in cot de ele
Laure2fast is offline  
Old 10-03-07, 14:03   #96
dj05fmx

Stage 5
 
dj05fmx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 968
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
[Opel]
[AirBrush]
Default re: Oltcit Club 11RM - MH 03 MUC

Quote:
Originally Posted by Ja_Rule View Post
posibil sa aveti dreptate .. daca folosesc si degetele de la picioare .... cred ca imi ajung ...
FMX te`am suparat?

daca erai unde zice in semnatura ta ca esti nu trebuia decat sa deschizi ochii si sa sti sa numeri mai mult decat ti-a dat Dumnezeu degete si era OK.

de ce sa ma supar??chiar crezi ca pt mine conteaza parerea copiilor de pe forumuri, come on aici ar trebui sa zboare sfaturile in stnaga si dreapta nu parlavrageala de copii mici.!

cel mai mult imi place duma aia. "spunet-mi voi ce sa ii mai fac" sau "ce parere aveti despre vopseaua asta, ce culoare sa pun pe masina" si exemplele pot continua!

pai in plm frate inseamna ca lumea are lipsa de imaginatie, ce dreac tre sa vin aci sa imi zica un destept cu o coaja putrezita si puturoasa cum sa imi fac masina! ca o iau pe urma lu lascu, sa isi dea prima oara cdu jos din geam si dupa comentariile.

nu stiu daca ma fac inteles, ideea in mare lasati in plm mircu si chatu si puneti mana si faceti ceva pe la masini. aci sunt cativa care isi fac masinile si mai fac si poze si restu UUUUUUUUUUUUUUUU AAAAAAAAAAAAAA ce misto sau ce de cakao sau eu zic ca era mai bine daca faceai nu stiu cum... pune vere mana si schimba in plm ceva la ea si lasa-0 mai moale cu postatu aci ca daca ti se umple masinuta aia de pe 4tuning nu inseamna ca ti se face si masinuta din fata blocului...

PS. prin ce am scris nu am vrut sa ating pe nimeni personal, e o chestie catre tot colectivu asta.

si laure daca la faptu ca multi le fac si le incing rau te referi la mine iti raspund si tie:

o incing o fac si o inging iar!!!
dj05fmx is offline  
Old 10-03-07, 14:13   #97
Laure2fast
Oltcit Driver

Stage 5
 
Laure2fast's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,185
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[VW]
Default re: Oltcit Club 11RM - MH 03 MUC

Quote:
Originally Posted by dj05fmx View Post
daca erai unde zice in semnatura ta ca esti nu trebuia decat sa deschizi ochii si sa sti sa numeri mai mult decat ti-a dat Dumnezeu degete si era OK.

de ce sa ma supar??chiar crezi ca pt mine conteaza parerea copiilor de pe forumuri, come on aici ar trebui sa zboare sfaturile in stnaga si dreapta nu parlavrageala de copii mici.!

cel mai mult imi place duma aia. "spunet-mi voi ce sa ii mai fac" sau "ce parere aveti despre vopseaua asta, ce culoare sa pun pe masina" si exemplele pot continua!

pai in plm frate inseamna ca lumea are lipsa de imaginatie, ce dreac tre sa vin aci sa imi zica un destept cu o coaja putrezita si puturoasa cum sa imi fac masina! ca o iau pe urma lu lascu, sa isi dea prima oara cdu jos din geam si dupa comentariile.

nu stiu daca ma fac inteles, ideea in mare lasati in plm mircu si chatu si puneti mana si faceti ceva pe la masini. aci sunt cativa care isi fac masinile si mai fac si poze si restu UUUUUUUUUUUUUUUU AAAAAAAAAAAAAA ce misto sau ce de cakao sau eu zic ca era mai bine daca faceai nu stiu cum... pune vere mana si schimba in plm ceva la ea si lasa-0 mai moale cu postatu aci ca daca ti se umple masinuta aia de pe 4tuning nu inseamna ca ti se face si masinuta din fata blocului...

PS. prin ce am scris nu am vrut sa ating pe nimeni personal, e o chestie catre tot colectivu asta.

si laure daca la faptu ca multi le fac si le incing rau te referi la mine iti raspund si tie:

o incing o fac si o inging iar!!!
nu ma refer ma la tine..ca tu muncesti la ea..ai grija de ea...zic de pustanii in general de le rup si le lasa asa...bat motoarele ...
Laure2fast is offline  
Old 10-03-07, 18:52   #98
Ja_Rule

Stage 5
 
Ja_Rule's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,622
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
[Oltcit]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[Dacia Rally Team]
[VW]
Default re: Oltcit Club 11RM - MH 03 MUC

FMX am mai zis .. la vara ma prezint la Craiova .. sa vedem ce pot sa scot din "coaja" mea .. pana atunci pauza .... nu vreau sa fiu inteles gresit dar tuning`ul e una si sorcova e alta ...
in Bucuresti inafara de VYP, YBO si PHJ nu stiu niciuna care sa iasa din normal... imi cer scuze`n public daca am omis vreuna
__________________
Berlină 1310 decocostârcită B 79 L E M ... Member of : Dacia Rally Team Motorsport ...
Regulamentul secţiunilor comerciale...Reguli generale pe forumul 4TuningRO...Feedback Dacia...Esenţial: scrieţi corect în limba română



"Suntem atât de răi incât ne ardem si intre noi"

Funerare auto (tractari)

0765.324.707 / 0765.948.147
Ja_Rule is offline  
Old 10-03-07, 22:29   #99
dj05fmx

Stage 5
 
dj05fmx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 968
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
[Opel]
[AirBrush]
Default re: Oltcit Club 11RM - MH 03 MUC

cum adica te prezinti la craiova frate??? pai nu poti sa ii faci poze acolo!! sau vrei sa vi in Craiova sa iti faci masina aici!!!??????? nici asta nu ar fi o idee prea buna! in afara de motor si suspensii unde intradevar gasesti multi meseriasi, nu vezi aluia ii cade vopseaua in vopsitorie, si exemplele pot continua! paci ce iti inchipui tu frate ca aici gasesti 10000 de service-uri unde scrie mare: TUNAM OLTCITURI COMPRIMAM MOTOARE, MATRASIM CARBURAOTARE SI FACEM SUSPENSII BENGOASE!!! hahahaha
si la noi se uita la tine stramb cand bagi oltcitu in service, asa ca oricum iti zic eu ca sunt foarte mici sansele sa vi sa dai banu sa iti faca altcineva masina! daca nu ti-o faci tu, mai bine vi si cumperi una deja facuta de la noi din Craiova si iesi mai castigat ca nu e absolut nici o diferenta!!! tot masina alutia vei conduce sau masina facuta de Dany, mitza, unu altu...etc

asa ca pune mana si invata ca nici unu nu s-a nascut invatat si fa frate ca ce faci cu mana ta nu se numeste L>>A ii zice lucru manual ) bafta
dj05fmx is offline  
Old 11-03-07, 23:18   #100
Ja_Rule

Stage 5
 
Ja_Rule's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,622
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
[Oltcit]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[Dacia Rally Team]
[VW]
Default re: Oltcit Club 11RM - MH 03 MUC

daca vin pana la Craiova.. nu vin sa`mi tuneze lumea masina, poate sa iau spoilere si eventual sa incing vre`o doua-treizeci de beri cu voi
Ja_Rule is offline  
Old 12-03-07, 20:45   #101
dj05fmx

Stage 5
 
dj05fmx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 968
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
[Opel]
[AirBrush]
Default re: Oltcit Club 11RM - MH 03 MUC

eh asa mai merge partea cu berea...

cu asta poti sa fi sigur ca nu ma dau inapoi!!!!! de la bere nu ma ia nimeni
dj05fmx is offline  
Old 12-03-07, 22:49   #102
Radu.Dobromirescu
Ford Driver

Stage 5
 
Radu.Dobromirescu's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 561
Member of:
[Oltcit]
[FORD]
[4Tuning International]
Default re: Oltcit Club 11RM - MH 03 MUC

Mai baieti vesti proaste nu imi dau astia itp k cica am 3 nuante de vopsea pe ea..tre sa o vopsesc k spray nu am gasit...
Radu.Dobromirescu is offline  
Old 13-03-07, 16:29   #103
e_Max
Oltcit Driver

Stage 5
 
e_Max's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 842
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
Default re: Oltcit Club 11RM - MH 03 MUC

ce boratzi frate auzi
e_Max is offline  
Old 14-03-07, 14:39   #104
Ja_Rule

Stage 5
 
Ja_Rule's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,622
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
[Oltcit]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[Dacia Rally Team]
[VW]
Default re: Oltcit Club 11RM - MH 03 MUC

mi se pare ceva normal sa se ia de tine pt nuanta masinii ... baga o vopsea calumea daca tot o vopsesti
Ja_Rule is offline  
Old 14-03-07, 19:22   #105
e_Max
Oltcit Driver

Stage 5
 
e_Max's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 842
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
Default re: Oltcit Club 11RM - MH 03 MUC

asa este nam citit bine prima data e si normal ca se ia de tine daca ai mai multe nuantze de culoare pe masina nu conteaza ce griuri sau rosu sunt
__________________
your life it's boring???........... tuned up
e_Max is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -