Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > AUDI > Masina mea Audi

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-02-12, 12:18   #31
lordemil

Stage 1
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 17
Member of:
[Honda]
[DAEWOO]
Default Re: Audi Q7 3.0 Quattro S Line

Uhm... te enerveaza,cocalarii care si-au cumparat din afara la 20-30 de mii,pai ei poate stiu mai bine ce sa faca cu banii nu sa cumpere unul nou la 65 de mii,da nu 100 de mii cum spui tu, daca ar fi asa atunci dece nu ne arati interiorul,daca ai dat 100 de mii dece backroundul pozei spune ca stai intr-o casa batraneasca de 45000 de euro,te miri ca merge inca foarte bina la 80000 de km,pai normal da nu e scuter
lordemil is offline  
Old 08-02-12, 12:26   #32
catalin_adn

Stage 3
 
catalin_adn's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 99
Default Re: Audi Q7 3.0 Quattro S Line

Quote:
Originally Posted by lordemil View Post
Uhm... te enerveaza,cocalarii care si-au cumparat din afara la 20-30 de mii,pai ei poate stiu mai bine ce sa faca cu banii nu sa cumpere unul nou la 65 de mii,da nu 100 de mii cum spui tu, daca ar fi asa atunci dece nu ne arati interiorul,daca ai dat 100 de mii dece backroundul pozei spune ca stai intr-o casa batraneasca de 45000 de euro,te miri ca merge inca foarte bina la 80000 de km,pai normal da nu e scuter
iti poate pune poze cu interiorul nu i problema ca ai cere cheile unchiului sau cateva secunde si se rezolva iar cu casa de acolo e alta poveste nu are nici o legatura, masina exista iar propietarul adevarat este un om serios si a cumparat masina de noua pentru ca isi permite el nu user-ul de pe acest forum.
Dar sunt curios sa vedem ce ne povesteste domnul Marius .........daca o va face bineinteles
catalin_adn is offline  
Old 09-02-12, 16:44   #33
lordemil

Stage 1
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 17
Member of:
[Honda]
[DAEWOO]
Default Re: Audi Q7 3.0 Quattro S Line

Ma intreb la ce intalniri merge el,ca de sigur nu,numai un frustrat ar zice ca el "face afaceri "
lordemil is offline  
Old 09-02-12, 23:57   #34
jhonycvz

Stage 5
 
jhonycvz's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,581
Member of:
[Opel]
[RENAULT]
Default Re: Audi Q7 3.0 Quattro S Line

Quote:
Originally Posted by catalin_adn View Post
Unchiul tau stie ca ai prezinti masina pe aici ??
Quote:
Originally Posted by alexGTI View Post
tare asta
Quote:
Originally Posted by tea_radu View Post
lol))
Quote:
Originally Posted by maverick1508 View Post
Poate-mi explica si mie cineva ce castigi cand pui pe net masina altuia ca fiind a ta. Creste inima-n tine ca stie lumea ca gigel02 are nu stiu ce masina de lux?! Daca ti-o imprumuta si mergeai sa plimbi si aburesti niste pitipoance e altceva, ca iesi "pe plus"
Alta chestie, e vorba de 4tuning nu de clubaudi asa ca n-are rost un topic pentru o masina care e stock si asa va si ramane. Stiu, sa moara lumea etc. dar e exact cum ai pune o dacie pe clubbmw si alte forumuri monomarca la sectiunea alte masini cand tu nici macar n-ai vreo treaba cu oamenii aia (prieteni, intalnit saptamanal, excursii).
Ca fapt divers, eu am deschis aici mai de mult un topic cu masina mea si cand am realizat ca pentru ceva timp masina o sa ramana in acelasi stadiu am cerut inchiderea temporara a topicului caci n-avea rost...
..gata..maine ma duc la serviciu...ma duc in parcul auto,imi aleg una,doua chiar trei "masinutze jmechere"..poze(asa din exterior sa nu ma obosesc prea mult)..hop top un mic theard pe 4tuning sa le "pise" ochii la sarmanii astia cu masini din 80*-90* ca am eu "sculaciune" de masina...va dau si detalii tehnice..dar e posibil "sa intre motorul la apa" ca ma omoara consumul..
...ba ce te-au prins ))) =))))
pe mine nu au sanse ca am geamuri fumurii )))))))
jhonycvz is offline  
Old 10-02-12, 00:07   #35
catalin_adn

Stage 3
 
catalin_adn's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 99
Default Re: Audi Q7 3.0 Quattro S Line

Buuuun......bomba este alta, acest baietas care "sufera" de fapt nu are nici o masina ,apar mai multe posturi de ale dansului unde se da propietar de inca alte 2 masini care de altfel sunt tot ale unchiului
catalin_adn is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -