salut

....nu cumva ai cumparat masinuta gata modificata din bv?

...era mai demult pe autovit...tot cu 5500 mi se pare....de ce vrei sa o vinzi?...in fine...e foarte frumoasa sa o tii sanatos kt o mai tii...si bafta la vanzare...baga un anunt si la bazar...poate poate...