Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel.html)
-   -   Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/8651-opel.html)

DOZZA 05-10-05 21:30

Opel
 
4 Attachment(s)
Opel Vectra_SV

sil4tuning 06-10-05 18:00

draguta masina :wink:

Eagle_flyaway 06-10-05 18:15

Frumusica!!! :wink:

.... posteaza si aici https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=11633 topic special pt Vectra A :lol:

Eagle_flyaway 06-10-05 18:22

N-ai o poza chiar din fatza masinii?

Mario_b 17-11-05 20:03

Nu ai mai multe detali? Sau vrei sa ghicim?

TSC-Us 27-02-06 19:26

DC NU DAI DETALII MAI MULTE?
DC NU AI PUS UN FILMULETZ?ORICAT DE MIC... :?:
:!: :!: :!:

costica 10-03-06 17:05

Re: Opel
 
ce sa va spun am muncit mult la ea ca sa arate cat de cat sa placa la lume

costica 10-03-06 17:08

Re: Opel
 
apropo este de vanzare

costica 10-03-06 17:10

Re: Opel
 
1 Attachment(s)
ce sa va spun am muncit mult la ea ca sa arate cat de cat sa placa la lume

Alexutzzz 10-03-06 17:32

Re: Opel
 
imi place imi place imi place :) super bine dar aiurea ales vinylul nu prea da bine vinyl cu stema japoniei pe masina europeana asta da in kitsch dar se compenseaza cu restu masini care e demetial:) adik mie imi place f mult

Bogdan_mb 10-03-06 17:32

Re: Opel
 
sincer nu vad ceva spectaculos

dany_let 12-03-06 14:52

Re: Opel
 
nici eu....oricum conteaza sa arate bine numai zic ...ca baieteii nostrii de pe forum nu prea puncteaza daca piesele sunt originale sau sunt fibra la ne-a petrica....

costica 14-03-06 16:12

Re: Opel
 
Am dat jos vinilul

dany_let 14-03-06 16:52

Re: Opel
 
foarte bine ....arata mai bine asa

Bogdan_mb 14-03-06 18:14

Re: Opel
 
chiar ca e mai bine fara el , adica acela nu prea mergea ... incearca ceva mai mare un pic sau ceva mai in contrast cu restu masini


All times are GMT +2. The time now is 04:43.

- Copyright 2026 4Tuning