Pe mine m-ai bagat cam in ceata As merge mai mult pe cele cu buza....si intradevar alea ar da bine pe masina daca sunt pe 17 si pui cauciucuri de la 225 in sus.....pe pate cam 235....sau cat e maximul. Am votat.....
Multumesc mult ptr sfaturi baieti...avand in vedere ca a venit zapada pe aici nu ma mai grabesc sa imi iau...vreau sa le iau cu cauciucuri de vara...e bine asa ca mai am timp sa mai caut!!MULTUMESC ptr sfaturi