Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OPEL > Masina mea Opel

Reply
 
Thread Tools
Old 11-01-12, 20:57   #31
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Maşina mea: opel vectra a modificat major.

Frate fa-ti masina cum vrei tu...ce faceai daca te inspirai dupa alti.....cum toti fac bad boy grila o lasa simpla,si alti draci care au toti,macar imi place ca tu faci ceva mai deosebit nu este ca cei lalti,sustineti ideia ta .eu te sustin si cum am mai zis intr-un post imi place, nus multi care fac ceva deosebit.
Si stai linistit ca o sa vezi ca tot or sa intoarca capul dupa tine pe strada chiar si astora de se dau ei ghizdavi peaci...
__________________
https://forum.4tuning.ro/imagehosting/3380454a90745181e.gif
Nu goni mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare
https://forum.4tuning.ro/109-masina-m...ml#post3738973

Dacia Rally Team
VITEZA NU UCIDE,DOAR IGNORANTA SI PROSTIA!!!
Detali despre DACIA HUY se pot gasi pe Facebook
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 11-01-12, 21:55   #32
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Maşina mea: opel vectra a modificat major.

Bebe tată, toată treaba bună, numai o intrebare am si eu:
ce-i aici? https://forum.4tuning.ro/attachment.p...0&d=1326117440
aleks is offline   Reply With Quote
Old 11-01-12, 21:58   #33
bebe4you

Stage 2
 
bebe4you's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 26
Default Re: Maşina mea: opel vectra a modificat major.

nu stiu bos. incepe sa imi para rau ca am deschis topicul asta. chiar da urat atata cearta si ipocrizia din unele comentarii.ooof.
bebe4you is offline   Reply With Quote
Old 11-01-12, 22:01   #34
davay
Opel Driver

Stage 5
 
davay's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 708
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: Maşina mea: opel vectra a modificat major.

Quote:
Originally Posted by bebe4you View Post
nu stiu bos. incepe sa imi para rau ca am deschis topicul asta. chiar da urat atata cearta si ipocrizia din unele comentarii.ooof.
Stai linistit omule.Tu vezi-ti de treaba ca iese masina si nu regreta nimic,ambitioneaza-te si arata-le tuturor ca iese.Mie imi place ca faci totul cu mana ta.Spor la treaba,raman abonat sa vad cum evolueaza
__________________

davay is offline   Reply With Quote
Old 11-01-12, 23:59   #35
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Maşina mea: opel vectra a modificat major.

Quote:
Originally Posted by bebe4you View Post
nu stiu bos. incepe sa imi para rau ca am deschis topicul asta. chiar da urat atata cearta si ipocrizia din unele comentarii.ooof.
De ce ipocrizie si cearta?
Nu toti trebuie sa aprecieze ce ai facut la masina. Ti se pare ca e de necriticat? Normal ca nu, e (sper) prima data cand face asta cel care o face. Oamenii nu sunt orbi, vad greselile si le comenteaza. Nu poti cere tuturor sa cada pespate in admiratie. Fii barbat si ia-o ca atare.
Eu unul te intreb la concret: trapezul ala din mijloc, ce-i cu el?
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...0&d=1326117440
aleks is offline   Reply With Quote
Old 12-01-12, 19:23   #36
marius3030

Stage 5
 
marius3030's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,061
Member of:
[Fiat]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: Maşina mea: opel vectra a modificat major.

intradevar aleks,ai dreptate la faza cu trapezul acela dar (sper) probabil va remedia problema bebe.iarasi ce nu-mi place este teava de asapamanet scoasa prin bara!sper sa se remediaeze si gaura aia facuta aiurea acolo!in rest e ok asaa!mai are de finisat mult,dar mai asteptam sa lucreze!
__________________


/// E39


www.e39.ro
marius3030 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-12, 19:52   #37
4tuni

Stage 3
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 149
Member of:
[Opel]
Default

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
te rog sa te calmezi.
membrii 4tuning posteaza fara sa aibe nevoie de avocati angajati, nu trebuie sa pledezi cauza nimanui, fiecare e in stare sa-si sustina punctul de vedere, daca tot deschide o discutie.
si sub nicio forma te rog sa nu mai injuri si sa nu-ti mai ataci colegii de forum doar pentru ca au alta parere decat a ta si a clientului tau.
eu nu am injurat pe nimeni dar ma oftic cand vad cata rautate si cata bataie de joc poate sa fie pe forumul asta ceva de groaza....mi se pare normal sa critici ceva ce nu iti place dar poti sa o faci intr-un mod mai placut....nu in bataie de joc....nu ti se pare corect?la aia care critica in ultimul hal de aia nu te iei???sau cred ca esti si tu unul din aia asa mai mistocari....cand vedeti cate unu care isi face masina ,,,ciuning,,,,nu stiti cum sa va radeti de el...mi-e greata si imi vine sa vomit...

Quote:
Originally Posted by bebe4you View Post
nu stiu bos. incepe sa imi para rau ca am deschis topicul asta. chiar da urat atata cearta si ipocrizia din unele comentarii.ooof.
bebe spune-le frate ca asa a vrut muschiu tau sa faca trapezul ala....ce este asa de greu....
tie iti place mie imi place si mai sant destui la care le place....cui nu-i place ...asta e....ghinion..

Last edited by GJ 64 GAB; 12-01-12 at 23:57.
4tuni is offline   Reply With Quote
Old 12-01-12, 20:10   #38
sike

Stage 5
 
sike's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 913
Default Re: Maşina mea: opel vectra a modificat major.

Quote:
Originally Posted by 4tuni View Post
bebe spune-le frate ca asa a vrut muschiu tau sa faca trapezul ala....ce este asa de greu....
tie iti place mie imi place si mai sant destui la care le place....cui nu-i place ...asta e....ghinion..
Scuza-ma ca iti zic dar crezii ca daca lucrurile ar fii la locul lor ar zice cineva ceva?sincer? eu zic ca nu dar stii cum e cand devii propriul tau fan e un pic aiurea ..eu zic ca normal ar fii cand totii iti zic ceva trebuie sa fie un semn de intrebare nu?

Numai de bine
sike is offline   Reply With Quote
Old 12-01-12, 20:18   #39
4tuni

Stage 3
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 149
Member of:
[Opel]
Default Re: Maşina mea: opel vectra a modificat major.

Quote:
Originally Posted by sike View Post
Scuza-ma ca iti zic dar crezii ca daca lucrurile ar fii la locul lor ar zice cineva ceva?sincer? eu zic ca nu dar stii cum e cand devii propriul tau fan e un pic aiurea ..eu zic ca normal ar fii cand totii iti zic ceva trebuie sa fie un semn de intrebare nu?

Numai de bine
adica sa imi fac masina cum spuneti voi nu?...asta poate este o parere de a ta...
4tuni is offline   Reply With Quote
Old 12-01-12, 23:38   #40
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

Quote:
Originally Posted by 4tuni View Post
la aia care critica in ultimul hal de aia nu te iei???sau cred ca esti si tu unul din aia asa mai mistocari....cand vedeti cate unu care isi face masina ,,,ciuning,,,,nu stiti cum sa va radeti de el...mi-e greata si imi vine sa vomit...
Decat sa te iei cu oamenii aiurea mai bine te-ai uita pe topic. Comentariile tale au ramas, ale lor nu, pntru ca unii au cerut ei asta, sau pentru ca pe unele le-am considerat cam agresive. Cu astea fiind spuse, de ce nu incetezi?
Quote:
Originally Posted by 4tuni View Post
bebe spune-le frate ca asa a vrut muschiu tau sa faca trapezul ala....ce este asa de greu....
tie iti place mie imi place si mai sant [sunt] destui la care [carora] le place....cui nu-i place ...asta e....ghinion..
Dragul meu, iti explic asa, incet, pana reusesti sa vezi imaginea: trapezul ala e stramb. Nu a fost facut pentru ca "asa a vrut muschiuL* lui", ci pentru ca a gresit constructia spoilerului.
Ca a gresit, e de inteles, toti o facem.
Da' de ce o lasa asa si nu o corecteaza? Pentru ca e simplu, nu e un defect major, structural. Si daca tot nu a corectat-o inca, la ce bun sa o fotografiezi si sa te lauzi cu asta?
Si daca, totusi, ai tu chef s-o pui, macar o pozai in unghi, sa nu se vada, nu o pui pe masa si dupa aia te declari scarbit cand pe ceilalti ii buseste rasul.


*articolul hotarat L se studiaza in ciclul primar de invatamant

Last edited by aleks; 12-01-12 at 23:47.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 02-05-12, 14:20   #41
bebe4you

Stage 2
 
bebe4you's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 26
Default

salut. am reinceput lucrul la vectruta. va atasez cateva poze cu ce am inaintat la ea in cateva zile.

timpul pentru ea este limitat pentru ca am inchiriat un garaj si ne ocupam numai de asa ceva si ea intotdeauna ramane pe locul doi. sper luna asta sa ies cu ea pe sosea.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Fotografie0117.jpg
Views:	113
Size:	351.0 KB
ID:	2418418   Click image for larger version

Name:	Fotografie0118.jpg
Views:	141
Size:	280.7 KB
ID:	2418419   Click image for larger version

Name:	Georgiane.A-0023.jpg
Views:	101
Size:	320.1 KB
ID:	2418420  

Click image for larger version

Name:	Georgiane.A-0024.jpg
Views:	133
Size:	342.2 KB
ID:	2418421   Click image for larger version

Name:	Georgiane.A-0032.jpg
Views:	93
Size:	309.5 KB
ID:	2418422  

Last edited by GJ 64 GAB; 03-05-12 at 09:28.
bebe4you is offline   Reply With Quote
Old 02-05-12, 21:35   #42
4tuni

Stage 3
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 149
Member of:
[Opel]
Default Re: Maşina mea: opel vectra a modificat major.

Quote:
Originally Posted by bebe4you View Post
salut. am reinceput lucrul la vectruta. va atasez cateva poze cu ce am inaintat la ea in cateva zile.
bebe mie imi place,,,,,iese ceva foarte frumos......sa vezi ce fain o sa arate la final,,,,,nu k una stock,,,,,
4tuni is offline   Reply With Quote
Old 02-05-12, 23:28   #43
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Maşina mea: opel vectra a modificat major.

Hai s-o vedem cat mai repede gata
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 02-05-12, 23:35   #44
bebe4you

Stage 2
 
bebe4you's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 26
Smile Re: Maşina mea: opel vectra a modificat major.

multumesc mult pentru incurajare. am sa trag cat pot de mult sa o termin cat mai repede. maine am sa revin cu noi poze cu ce am mai facut azi si ce mai lucrez maine la ea. multumesc inca odata.
bebe4you is offline   Reply With Quote
Old 03-05-12, 19:01   #45
mytzu0789
Opel Driver

Stage 5
 
mytzu0789's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,171
Member of:
[Opel]
Default Re: Maşina mea: opel vectra a modificat major.

te asteptam cu noile poze, proiectul arata ok. imi place ca ai avut curajul acesta. multa bafta iti urez.....
mytzu0789 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -