sa il folosesti sanatos bolidu

....arata super...si stiu k fug bine...taikmiu o avut 1,3carb si tragea super

...acu am vectra diesel kre trage la randu ei bine...am citit un studiu si zicea k e mai bn sa pui compresor mecanic p masina dekt turbo

....dak iti pui sa dai detalii ce cum cand unde cat

...alea alea..si dak vrei sa o modifici la exterior punei un kit gsi original...k asa ar da cel mai bine 'lacrima' ta...kadett=lacrima

...si sa o folosesti sanatos...te salut..