Salutare la toata lumea!
Mai pe scurt masina e din 93'..
60 kW - 82 PS
Masina a fost cumparata in urma cu un an.
In acest timp nu prea m-am ocupat de ea, dar promit ca ii voi acorda mai multa atentie

In cele ce urmeaza va voi prezenta un scurt istoric

- dupa achizitionare am modificat grila (vezi poza nr1)
- rezultatul se poate vedea in poza nr2
- apoi poc! (se mai intampla daca te grabesti si iti franeaza cel din fata

)
- radiator nou, faruri, semnalizatoare, spoiler fata, grila (indreptat si montaj l-am facut eu. Dupa cum se poate vedea in poza capota nu e in linie dar s-a rezolvat si problema aia..
Voi revenii cu alte poze...
Orice sfaturi sau idei sunt bine venite