Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > NISSAN - INFINITI > Masina mea Nissan - Infiniti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 09-04-05, 00:06   #16
cioli17

Stage 5
 
cioli17's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,482
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"LEXUS\"
bravoooo
question:..nu ti-ar fi placut mai mult un dodge stealth ? e biturbo si 4x4.
s-o stapanesti cu MASURA..
offtopic : io stiam de tractiune spate
faina masina , performante stock relativ slabe / potential maree / greutate maree \\ gasesti o gramada de piese si badikituri pt masina
de ce dracu nu stau io in state sa imi iau un cold air intake de la injen cu 40 de dolari si nu 300 ? ... de exemplu
cioli17 is offline  
Old 09-04-05, 09:26   #17
ServaR

Stage 2
 
ServaR's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 55
Default

Arata bine RAU masina pt doar 8000$ Sa o stapanesti sanatos !!! Dar o intrebare: Cati km are parcusi ?
ServaR is offline  
Old 09-04-05, 11:47   #18
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default

nice
Piry is offline  
Old 15-04-05, 22:33   #19
Grecu

Stage 5
 
Grecu's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 353
Default

Belea masina, s-o stapanesti sanatos
Grecu is offline  
Old 15-04-05, 23:15   #20
alexutzu
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
alexutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,128
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

DAAAAAAMN

frumoasa masina, performante foarte atragatoare, motorul in sine si mai atragator
alexutzu is offline  
Old 15-03-07, 18:06   #21
Maxxymus

Stage 1
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 22
Default

Quote:
Originally Posted by pimp_lex View Post
E frumoasa masina intradevar dar eu personal preferam vechiul tau Camaro. Oricum foarte ieftin Z-ul, chiar ciudat de ieftin.

De ce ai vandut Camaroul ?
Astea sunt preturile din America .Camaro nu stiu de ce l-a vandut.Ce stiu cu siguranta,e ca Camaro e una din cele mai "vanate"masini in SUA de catre politie.Stau bulangii cu ochii pe camaro ca pe butelie

Quote:
Originally Posted by cioli17 View Post
offtopic : io stiam de tractiune spate
faina masina , performante stock relativ slabe / potential maree / greutate maree \\ gasesti o gramada de piese si badikituri pt masina
de ce dracu nu stau io in state sa imi iau un cold air intake de la injen cu 40 de dolari si nu 300 ? ... de exemplu
offtopic:de ce nu te gandesti sa pui un performance air-filter,in loc de cold air intake(asta e fain de design,dar in functie de locatia lui,s-ar putea ca in loc de cold intake sa ai hot intake de la engine)

Last edited by CJ-01-WOB; 17-03-07 at 21:22.
Maxxymus is offline  
Old 21-03-07, 18:47   #22
iaRsirC

Stage 1
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 8
Default Re: noua masina!!!

pai si ce face performance air filter si nu face cold air intakeu' ??
iaRsirC is offline  
Old 27-03-07, 18:49   #23
Maxxymus

Stage 1
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 22
Default Re: noua masina!!!

Quote:
Originally Posted by iaRsirC View Post
pai si ce face performance air filter si nu face cold air intakeu' ??
offtop: exact,nu face nimic in plus un cold air intake.ba,face o mare diferenta de pret,daca pe un performance air filter dai undeva in jur de 40-50$, pe un cold intake ajungi si la 250-300$.si asta ptr ce?pentru 5-6CP in plus?250-300$?hell no
Maxxymus is offline  
Old 30-03-07, 03:04   #24
fishbone

Stage 5
 
fishbone's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 643
Member of:
[Moderators]
Default Re: noua masina!!!

Quote:
Originally Posted by pimp_lex View Post
E frumoasa masina intradevar dar eu personal preferam vechiul tau Camaro. Oricum foarte ieftin Z-ul, chiar ciudat de ieftin.

De ce ai vandut Camaroul ?
Subscriu. Desi sunt pasionat de Nissan si de masini japoneze in general, daca ce te intereseaza pe tine e cojones, mai bine ramaneai pe Z28. Mai ieftin de tunat cu un potential mai mare la bani mai mici. 300 de cai aspirat natural nu e de joaca.
Oricum, masina arata brici.
__________________
Subaru Legacy GT Stage 2
fishbone is offline  
Old 04-04-07, 23:58   #25
fishbone

Stage 5
 
fishbone's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 643
Member of:
[Moderators]
Default Re: noua masina!!!

Quote:
Originally Posted by Maxxymus View Post
Astea sunt preturile din America .Camaro nu stiu de ce l-a vandut.Ce stiu cu siguranta,e ca Camaro e una din cele mai "vanate"masini in SUA de catre politie.Stau bulangii cu ochii pe camaro ca pe butelie
Te inseli, departe de a fi o masina raspandita sau discriminata de catre politie. Politistii nu prea fac astfel de distinctii, ei isi vad de treaba si stau cu ochii pe cei care conduc tare, indiferent ca au Camaro, Mustang sau Geo Metro.
fishbone is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -