Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > TOYOTA - LEXUS > Masina mea Toyota - Lexus

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-04-04, 14:00   #16
U R S U

Stage 5
 
U R S U's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,230
Member of:
[2 Roti]
Default

Da' ti-a dat-o autobuzu'! La prima vedere nu pare cine stie ce, dar poza aia de sub ...
Bafta la reparatie!
U R S U is offline  
Old 08-04-04, 14:18   #17
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Taxiuri, autobuze, troleibuze si tramvaie...

Dupa gabori, urmeaza ei... Ce sa-i facem ? Suntem romani...
Hondarul is offline  
Old 11-04-04, 11:19   #18
TheSinner

Stage 2
 
TheSinner's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 63
Default

sorry de masina... da zi mersi ca e tabla botita si nu esti tu la spital.. aia se face usor. bafta
TheSinner is offline  
Old 18-04-04, 22:12   #19
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Maine merg la Toyota si o sa vad cand o sa fie gata. Sper ca in zile urmatore ... Acuma este 15 zile in servis. Vedem.

Thanks for consolation!
zetemte is offline  
Old 20-04-04, 19:06   #20
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Masina o sa fie Gata VINERI!!!!

YEAAHHHHHHHH!

Dupa weekend I'm BACK on the streets!
zetemte is offline  
Old 22-04-04, 18:08   #21
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default salutare

sal baietzi ba naspa rau de tot tea plesnit ala bagaias mortzii in casa sa mor de nul omoream voba lui x-ray-y sau asa ceva scuze daca nam scris bine dar corola ta nu era sifonata acolo si ce o sa ramina naspa chiar daca o vopsesti acolo vopseaua noua nu e ca cea care a stat in soare cu apa pe ea o sa se vada mai bine nu te lovea ....... asta e imi pare rau pt tine ca nu imi place sa vad o masina tuning plesnita .......amn vazuta cum la stiri ca unul din buc gonea cu 150 la ora intrun vectra si a intrat intrun pom si la rup si sa oprit in al doilea pom unde era cu botul in jos si cu spatele in sus itzi dai seama ca sa zdrobit ...................ai grija la astia cu autobuze cas sugaci ca ei au voie sa se bage cica .......si te *** si pe mine mau agatzat in cluj si mia indoit aripa stinga fatza far spart si spoilerul praf si io am fost de vina cica ...... asta eeeee ca io treceam de el si a bagat fatza la autobuz si ma bagat pe lateral ......in fine am voipsito la vopsitorie de vopsitorie si tot se vede ca acolo vopseaua e noua ......in plus ai o masina super sper ca iai aratat lui ala pe masa spinzurata
numa bine salut
RIcKO is offline  
Old 24-04-04, 00:02   #22
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

dea ma ricko, yo am vazut sapt asta, langa fabrcia de bere inca o amshina lovita... imi imaginez ca tot vreun shofer de-asta de troleu o fost... acolo tare des vad mashini lovite, agatzate...
__________________
tekno is offline  
Old 24-04-04, 10:52   #23
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default sal

da tekno astia cu troleiele si autobusele sti ca au abtzipildele alea ca ai au prioritatesi daca io lam depasit de jumate el tot se baga ca el are prioiritate in **** mea daca io il depasesc cat sta in statzie el se baga ma sa imi futa masina si e naspa ma sa o lovesti chiar dacao faci sti canu mai e cum a fost
numai bine la totzi
RIcKO is offline  
Old 10-12-06, 13:51   #24
andrei_xp

Stage 2
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 26
Default Re: Am avut accident :(

pare rau...pt saraca ta masina... la mine explorerul nu`mi incarca pozele... le poti trimite pls pe adresa de mail: a_andreixp@yahoo.com ? apropo...si masina mea e la "doctori"
andrei_xp is offline  
Old 12-12-06, 18:55   #25
RuDoLf3721

Stage 5
 
RuDoLf3721's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 725
Default Re: Am avut accident :(

andrei_xp ai venit cam cu 2 ani si 8 luni intarizere.. + ca si masina e schimbata )
RuDoLf3721 is offline  
Old 22-02-08, 22:02   #26
canon

Stage 5
 
canon's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 943
Default Re: Am avut accident :(

aoleu sa nu fi afectat si sasiu
canon is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -