Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > SEAT > Masina mea Seat

Reply
 
Thread Tools
Old 06-09-09, 17:55   #91
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Seat Ibiza

eu am 15 in talon si merg cu 17 si nu s-a legat nimeni de aspectul asta... daca vei avea probleme atunci te poti gandi sa faci ceva..pana atunci.

ps: nici de folii nu s-au legat )

16 ar fi perfect, normal va trebui sa ai grija si tu ceva..daca esti genul care ia borduri din a2a atunci poti ramane la capace, dar daca esti atenta pe unde mergi 16 e cel mai bine. altii au si 17 dar pt ibza deja e prea mult.
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 23:46   #92
Blondy26
Seat Driver

Stage 4
 
Blondy26's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 224
Member of:
[SEAT]
Default Re: Seat Ibiza

Daca nu eram nu vroiam sa-mi iau jante:P...dar iti dai seama jante o sa insemne extra-care
Ramane totusi de gandit cam ce model ca am vazut zilele astea o groaza si nici unul nu mi-a placut, sunt prea comune si vreau ceva mai deosebit...
__________________
My 2 loves:

Seat Ibiza 6L Emocion Red - 1,2L 12V - 2006

Ford Focus 2nd gen Facelift Tango red - 1,6L 16V Duratec - 2011

---===CT-26-YRA & CT-25-YRA===---
Blondy26 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-09, 11:26   #93
Feelings

Stage 4
 
Feelings's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 222
Default Re: Seat Ibiza

vad ca s-a oprit discutia pe thread-ul asta de mult..

Blondy.. mai zi-ne noutati..
Feelings is offline   Reply With Quote
Old 11-01-10, 20:45   #94
yamahaer1cip

Stage 5
 
yamahaer1cip's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 713
Red face Re: Seat Ibiza

vad ca s-a oprit discutia pe thread-ul asta de mult..

Blondy.. mai zi-ne noutati..


BLONDA STYEeeee:P)))........
yamahaer1cip is offline   Reply With Quote
Old 12-01-10, 23:37   #95
Blondy26
Seat Driver

Stage 4
 
Blondy26's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 224
Member of:
[SEAT]
Default Re: Seat Ibiza

A venit criza) d`aia s`au oprit discutiile) Glumesc! (mai mult sau mai putin) dar deocamdata sunt in pana de idei...adica nu sunt in pana de idei dar nici hotarata nu sunt adica imi doresc niste chestii care acum nu mi le permit si mai bine am rabdare decat sa improvizez sau sa inlocuiesc cu ceva asemanator, in tipicul stil romanesc. M`am gandit bine si daca tot vreau sa fac ceva la masina, barem va fi ceva calitativ 100%, altfel mai bine nu mai fac.
Blondy26 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-10, 14:39   #96
NXdev

Stage 5
 
NXdev's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 3,273
Member of:
[Honda]
Default Re: Seat Ibiza

ceva nou la rosioara ?ca idee..sper sa nu strice..incearca sa o pastrezi cat mai clean in genu celor de la ghetto.
NXdev is offline   Reply With Quote
Old 05-06-10, 12:46   #97
daniel-lucian

Stage 2
 
daniel-lucian's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 45
Default Re: Seat Ibiza

Mda, 7 pagini de topic, 1 an de cand s-a deschis topicul....nici macar un surub aftermarket pe masina. Wtf? La ce mai deschideti topicuri de prezentare pe 4tuning daca masina e stock si nici nu intentionati sa modificati ceva vreodata la ea? Asemenea topicuri ar trebui inchise! Astea si alea in care copii isi prezinta masina parintilor.

Peace!
daniel-lucian is offline   Reply With Quote
Old 10-06-10, 22:47   #98
acatalin

Stage 2
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 49
Default Re: Seat Ibiza

Si eu sunt de acord cu tine..
acatalin is offline   Reply With Quote
Old 11-06-10, 18:21   #99
yamahaer1cip

Stage 5
 
yamahaer1cip's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 713
Default Re: Seat Ibiza

a fost baieti refacuta inca odata:P:d)
deci sa facut ceva))) la masina de atata vreme))blonda stieeeeeee))
yamahaer1cip is offline   Reply With Quote
Old 07-10-10, 16:16   #100
bele

Stage 2
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 43
Default Re: Seat Ibiza

http://www.reporterntv.ro/stire/un-t...-o-alta-masina. ghinion.
bele is offline   Reply With Quote
Old 07-10-10, 18:36   #101
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Seat Ibiza

Airbag-urile au ceva ?
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-10, 00:53   #102
Blondy26
Seat Driver

Stage 4
 
Blondy26's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 224
Member of:
[SEAT]
Default Re: Seat Ibiza

Am postat deja pe pagina de accidente. Nu mi se pare demn de ironii sau de ras. Nu stiu catora le-ar placea sa-si vada masina declarata dauna totala. Sau poate avem pe-aici amatori, cumva?
Taximetristul a fost vinovat de accident, air bag-urile, da, au sarit, drept urmare firma de asigurari unde are el rca-ul ar vrea sa-mi dea dauna totala insa acum astept totusi decizia de la Bucuresti si sper sa fie una pozitiva pentru mine. Pasagera din dreapta nu a fost in ambulanta insa s-a ales cu leziuni la picioare iar eu am primit ingrijiri medicale atat la fata locului cat si la spital a 2-a zi, am genunchiul drept umflat, mana dreapta cam praf si m-am mai lovit si la cap destul de urat.
Taximetristul conduce o Dacie Logan CT-07-EJH si inca are permis (dovada ce-i drept dar stati linistiti ca si-a luat doar suspendare pe 3 luni, deci se va intoarce). Feriti-va de el, e kamikaze.
Blondy26 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-10, 22:58   #103
acatalin

Stage 2
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 49
Default Re: Seat Ibiza

Sunt sigur ca nici tu nu esti mai breaza.. stim cum conduc femeile.. nu zic ca esti vinovata tu de accident dar cu siguranta un sofer adevarat ar fi evitat accidentul. Si nu inteleg de ce apar pe net accidente de-astea banale care au loc cu sutele in fiecare zi...
acatalin is offline   Reply With Quote
Old 12-10-10, 11:24   #104
Blondy26
Seat Driver

Stage 4
 
Blondy26's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 224
Member of:
[SEAT]
Default Re: Seat Ibiza

Quote:
Originally Posted by acatalin View Post
Sunt sigur ca nici tu nu esti mai breaza.. stim cum conduc femeile.. nu zic ca esti vinovata tu de accident dar cu siguranta un sofer adevarat ar fi evitat accidentul. Si nu inteleg de ce apar pe net accidente de-astea banale care au loc cu sutele in fiecare zi...
Nu-ti mai da cu parerea ca nu ai fost tu langa mine in masina. Faci parte din categoria care subestimeaza femeile dar nu se uita la ei. Hai sa fiu si eu o parerista ca tine si ca zic ca sunt absolut sigura ca esti praf la volan, probabil inca unul dintre indivizii care merge cu 50 la ora pe banda 1, si mai multa incurca traficul. Sunt satula de pareristi ca tine. Tine-ti opiniile ca nu ma intereseaza ce ai de zis! Te-ai gasit tu Gica Contra, ne cunoastem de undeva de-ti dai tu cu parerea despre mine? Daca tot esti asa sigur pe tine explica-mi cum evitai tu daca masina din spate cand am franat mi-a trecut prin dreapta si pe contrasens veneau masini? Ai prea mult tupeu si lipsa de bun simt, daca esti asa "tare" hai sa vedem care e mai bun dintre noi. pentru ca spre dezamagirea astora ca tine, ce crezi? M-am intors pe strazi si cu o alta masina....shhhhhhhh:P

Last edited by Blondy26; 12-10-10 at 11:35.
Blondy26 is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 22:51   #105
bogdy.ghetto

Stage 5
 
bogdy.ghetto's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,199
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: Seat Ibiza

Quote:
Originally Posted by acatalin View Post
Sunt sigur ca nici tu nu esti mai breaza.. stim cum conduc femeile.. nu zic ca esti vinovata tu de accident dar cu siguranta un sofer adevarat ar fi evitat accidentul. Si nu inteleg de ce apar pe net accidente de-astea banale care au loc cu sutele in fiecare zi...
Tu te-ai vazut ce ai scris ma soferu lu peste prajit! Mor pe voi astia!
bogdy.ghetto is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -