Lao, poate vroiai sa spui asta alba, fara -stra :P Eu la Cielo alb vad stopul stanga de Nexia si celalt de Cielo, normal.
Cel albastru...se vede de la o posta ca e fake, dungile sar in ochi primele

Imi place ca omu' cu photoshop-ul da sfaturi sa dea jos de pe ea

"da-i jos eleronul si jantele si las-o pe sticle de lapte, ca le pun eu in photoshop pe masina mea imaginara"
Oricum e frumoasa masina. Cea reala adica...:P
o singura chestie am de comentat: parca e cam "cocotata" masina...
bandourile de pe usi se schimba, da-le naibii...mici detalii.