Scuze .. dar cind dai clik akolo nu apare decit poza cu ele ,, am gasit pana in trun final . dar ce nu am vazut ploape .. praguri . maine am sa sun la ei sa vad alea sunt la pereche ? sau per bukata .. si nici genti nu am vazut . la matiz am vazut ca au dar tico nu .. se potrivesk la fel la diametru si la gauri ?
DACIA WRC . DE CE AM PUS ASA SPECIAL PT TINE . am mai fakut un anunt akum citeva saptamani . ' Pt iubitori de masini mici !! si am spus ca miam luat un Bmw .. si ai spus ca am prostit lumea .. asa ei bine tot masina mik miam luat ..
https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/39816-pt-iubitori-masini-mici.html merci mult pt ajutor .. FAN TICO RIKO tnx