Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Masina mea Daewoo

Reply
 
Thread Tools
Old 22-05-07, 22:49   #1
b23szx

Stage 3
 
b23szx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 90
Default Tico

mosule uite nu am pakalit pe nimeni . nu am mintit pe nimeni . tot buburuza miam luat . si una pe gustul meu .. ... am skapat de Bmw repede .. si miam luat un tico .. din .. anul 2000 .. la 96.000 km . a fost pe 2 firme adevarat . nu arata rau pt 2 firme . artikulatie este bine iar . itc azi 22.05.07 lam luat . ce pot sa zik .. sunt super multimit de el cum merge . imi face putine probleme cind este cald .. la pornire .. nu mai vrea sa porneaska face doar klak klak . bendix sau rotorul de la electromotor .. ... ce pot sa zik astept akuma sa imi revin cu bani dupa ce fak actele . si ma apuk de modifikat la ea . ce rugaminte am la voi .. praguri . .. pt tico unde pot sa gasesk .. ? sau ce am auzit la multi . taiate alea de dacie . nu exista .. si fakute special pt tico . inka ceva ploape .. pt faruri se gasesk ? vreau sa o fak pe gustul meu . si mai mai interesa in ultimul rand .. nijte genti .. magneziu . cam cit ar ajunge . va multumesk baieti .. sper sa pot intra in clubul vostru .. cit de curand ..
Attached Images
   
b23szx is offline   Reply With Quote
Old 22-05-07, 22:52   #2
b23szx

Stage 3
 
b23szx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 90
Default Re: Salut Special pt DAcia wrc ..

Si inka ceva .. daca as vrea sa imi pun un turometru . pt Acest Tico . de unde as putea sa imi iau !!!
b23szx is offline   Reply With Quote
Old 23-05-07, 09:15   #3
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,202
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Salut Special pt DAcia wrc ..

ce legatura are masina cu mine special?
ma rog, uite aci http://rxm.ro/upload_images/Image/pi...lar%20tico.jpg
si aici http://www.rxm.ro/upload_images/Imag...al%20tico1.jpg

http://www.rxm.ro/upload_images/Imag...al%20tico1.jpg

cat ai dat pe masina?
acuma de 3 saptamani si`a luat un preten tot asa un tico cu 2400 euro de la o baba.
masina avea 38 de mii km, fara nici o zgarietura.si o plateste in 3 rate
__________________
Sa fi Om e o Intamplare, sa fi Domn e un Lucru Mare ! ! !
DACIA-Wrc is offline   Reply With Quote
Old 23-05-07, 21:10   #4
b23szx

Stage 3
 
b23szx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 90
Default Re: Salut Special pt DAcia wrc ..

pai am dat 2000 de euroi . ... la ce banii sunt stopurile alea ?????????? mar interesa si pe mine .. .. si nujte ploape ..
b23szx is offline   Reply With Quote
Old 23-05-07, 21:20   #5
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,202
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Salut Special pt DAcia wrc ..

scrie acolo
farurile 70 ron bucata
stopurile 45 lei bucata sau 35 lei bucata
uita`te ca scrie
DACIA-Wrc is offline   Reply With Quote
Old 23-05-07, 22:29   #6
b23szx

Stage 3
 
b23szx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 90
Default Re: Salut Special pt DAcia wrc ..

Scuze .. dar cind dai clik akolo nu apare decit poza cu ele ,, am gasit pana in trun final . dar ce nu am vazut ploape .. praguri . maine am sa sun la ei sa vad alea sunt la pereche ? sau per bukata .. si nici genti nu am vazut . la matiz am vazut ca au dar tico nu .. se potrivesk la fel la diametru si la gauri ?



DACIA WRC . DE CE AM PUS ASA SPECIAL PT TINE . am mai fakut un anunt akum citeva saptamani . ' Pt iubitori de masini mici !! si am spus ca miam luat un Bmw .. si ai spus ca am prostit lumea .. asa ei bine tot masina mik miam luat .. https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/39816-pt-iubitori-masini-mici.html merci mult pt ajutor .. FAN TICO RIKO tnx
b23szx is offline   Reply With Quote
Old 23-05-07, 22:57   #7
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,202
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Salut Special pt DAcia wrc ..

heheh am folosit o metafora :P
DACIA-Wrc is offline   Reply With Quote
Old 24-05-07, 14:24   #8
topser
Fiat Driver

Stage 5
 
topser's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,552
Member of:
[Fiat]
[DACIA]
[DAEWOO]
Default Re: Salut Special pt DAcia wrc ..

jantele de matiz , merg si pe tico.
topser is offline   Reply With Quote
Old 24-05-07, 17:12   #9
ovis

Stage 4
 
ovis's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 198
Default Re: Salut Special pt DAcia wrc ..

topser, jentile tale pe cat is ? si ce dimensiuni ai la anvelope ?
ovis is offline   Reply With Quote
Old 24-05-07, 23:01   #10
b23szx

Stage 3
 
b23szx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 90
Default re

toster de unde ai luat turometrul ala vreau si eu citi banii dami si mie un id de mess sa mai vb vu tine una alata am vazut ca esti maiestru pe aici ! merci mult baieti ... !!! B-%-GJC
b23szx is offline   Reply With Quote
Old 24-05-07, 23:02   #11
b23szx

Stage 3
 
b23szx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 90
Default Re: scuze

imi cer scuze topsper ca te`am poreclit . sunt akuma la bauta . scuze inka o data !!!
b23szx is offline   Reply With Quote
Old 26-05-07, 18:41   #12
B 79 D X R

Stage 5
 
B 79 D X R's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 379
Member of:
[RENAULT]
[DAEWOO]
Default Re: Salut Special pt DAcia wrc ..

Acuma l-ai mai poreclit odata da' nu se supara...
B 79 D X R is offline   Reply With Quote
Old 26-05-07, 19:29   #13
b23szx

Stage 3
 
b23szx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 90
Default Re: Salut Special pt DAcia wrc ..

SAlut Dxr .. .. cum sunt gentile .. .. sunt bune ovale . ? daca nu ma insel masina o stiu pe aici pe la mine pe strada .. astept un raspuns legat de genti !!!
b23szx is offline   Reply With Quote
Old 26-05-07, 21:51   #14
b23szx

Stage 3
 
b23szx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 90
Default Re: Salut Special pt baieti cu tico !!

Iam fakut azi o inaugurare ... am fakut .. 225 .. cu 11 litri .. . mers 90 .. 130 .. pe A1 .. la intoarcere aceiasi distanta .. de 225 mia luat 9.300 . mers 80-90 maxim .. ce spuneti de consumutile voastre .. .......... in oras .. mia luat cind iam fakut consumul 8 .. la 100 la ora de varf . astept raspun suri !!! tnx
b23szx is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -