Ah, ce-mi plac astea mici si albe...
Cu gumele n-ai probleme, nu lovesc nicaieri?
Buna alegere cu pleoapele separate de capota, iti va fi mai usor in caz de Politie sau ITP.
Multa bafta la tunareala si nu-ti mai bate capul cu "dusmanii", sunt o specie bine dezvoltata si niciodata nu dispar din peisaj, mereu se gaseste cate unul carcotas de-ti vine sa treci cu masina peste el, si pe urma si cu spatele, si pe urma iar cu fata

, la sfarsit sa-i dai primul ajutor cu un compresor de umflat roti si sa-l inviorezi cu putina benzina peste bot, si ca sa vada ca totusi esti baiat de treaba si sa-l faci sa inteleaga, il pui la volan, il iei de par si-l dai ritmic cu capul de claxon, zicand: "nu-mai-rade-de-masina-mea-ca-dacia-renault-gti-m3-turbo-sport-a-lu-tac'tu-e-mai-nasoala" (si in acelasi timp sa se auda tit!-tit!-tit!-tit!-tit!-tit!-tit!)
Scuze de off-topic....m-am mai racorit un pic