Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Masina mea Daewoo

Reply
 
Thread Tools
Old 24-01-14, 22:20   #16
ionut_birovescu

Stage 5
 
ionut_birovescu's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 301
Default Re: Daewoo Tico DJ-94-MED Ticolino

salut ... scumpa foc masinuta ... vreau in schimb sa te intreb ai sau i-ai pus inchidere centralizata ??? nu de alta dar eu intentionez sa ii pun la a mea si ma gandeam daca e sau nu complicat .??ms
__________________
ionut_birovescu is offline   Reply With Quote
Old 25-01-14, 23:05   #17
mister_mede

Stage 1
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 20
Default Re: Daewoo Tico DJ-94-MED Ticolino

Quote:
Originally Posted by ionut_birovescu View Post
salut ... scumpa foc masinuta ... vreau in schimb sa te intreb ai sau i-ai pus inchidere centralizata ??? nu de alta dar eu intentionez sa ii pun la a mea si ma gandeam daca e sau nu complicat .??ms
Salut si multumesc frumos venind vorba de intreabarea ta am vrut sa ii pun inchidere centralizata si alarma(le-am si cumparat noi) dar nu le-am montat, nu ma pricep sa o montez insa in craiova cu 100 sau 150 de lei gasesti sa o montezi si alarma si inchiderea. Eu nu cred ca o sa le montez deoarece sunt cam uituc si mai o inchid cu cheile in contact si imi e ca nu mai am cu ce sa deschid dupa
mister_mede is offline   Reply With Quote
Old 25-01-14, 23:11   #18
mister_mede

Stage 1
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 20
Default Re: Daewoo Tico DJ-94-MED Ticolino

Si niste poze in ton cu anotimpul
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_20140125_140626.jpg
Views:	43
Size:	771.2 KB
ID:	2930749   Click image for larger version

Name:	IMG_20140125_140633.jpg
Views:	32
Size:	797.9 KB
ID:	2930750   Click image for larger version

Name:	IMG_20140125_143150.jpg
Views:	36
Size:	886.9 KB
ID:	2930751  

mister_mede is offline   Reply With Quote
Old 26-01-14, 20:11   #19
ionut_birovescu

Stage 5
 
ionut_birovescu's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 301
Default salut ...

belea mare ... a venit zapada mare mare ....si uite ca Ticolino face fata cu brio ... felicitari ... cum stai in schimb cu cauciucurile de iarna ...(nu de alta dar eu inca le am pe cele de vara ..) nu prea ies cu ea pe timpu asta ..dar chiar intentionez sa vin la craiova sa caut ceva cauciucuri ... ma indrumi undeva unde pot gasi la pret cat de cat ok ... nu la pret de cocaina si poate daca ai timp odata ne si vedem ca eu vin oarecum des pe la craiova .... daca e imi lasi nr de tel la privat si vb mai multe ..multumesc cu stima
ionut_birovescu is offline   Reply With Quote
Old 26-01-14, 20:20   #20
mister_mede

Stage 1
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 20
Default Re: salut ...

Quote:
Originally Posted by ionut_birovescu View Post
belea mare ... a venit zapada mare mare ....si uite ca Ticolino face fata cu brio ... felicitari ... cum stai in schimb cu cauciucurile de iarna ...(nu de alta dar eu inca le am pe cele de vara ..) nu prea ies cu ea pe timpu asta ..dar chiar intentionez sa vin la craiova sa caut ceva cauciucuri ... ma indrumi undeva unde pot gasi la pret cat de cat ok ... nu la pret de cocaina si poate daca ai timp odata ne si vedem ca eu vin oarecum des pe la craiova .... daca e imi lasi nr de tel la privat si vb mai multe ..multumesc cu stima
eu cu cauciucurile ma descurc super, le-am cumparat anul trecut cu 1 mil bucata dar sunt aproape noi, si da te ajut cu placere
mister_mede is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -