salut, am o un cielo 2005 1.5 8v gpl din fabrica , dimineata cand o pornesc debea porneste, parca nu se alimenteaza, dupa mai multe incercari porneste, apoi dak o las cateva ore nepornita la fel imi face, care poate fi cauza, recent am schimbat si pompa de benzina. sper sa gasesc cauza