Frumoasa buburuza!
sa o stapanesti sanatos!

imi plac ceasurile cu plasma si faptul ca ai
schimbat lumina de la consola centrala!
si eleronul de pe hayon vine bine!
asa cum ti-a mai spus, scoate literele chinezesti.. nu sunt pt masina asta!!
jantele "14 in combinatie cu arcuri sport ar prinde bine pe masina!