![]() |
Matiz - b 19 uzu
20 Attachment(s)
astept pareri si sugesti.sper sa va placa.urmeaza sa pun arcuri sport si niste jante pe 14.dar nu stiu cum o fi daca doar cu arcuri sport vor atinge pe jante de 14 are cineva vreo ideeeee.astept pareri
|
Re: Matiz - b 19 uzu
Foarte frumos Matiz-ul.Spor la modoficarile care o sa i le aduci.Spune-mi te rog cat ai dat pe ceasurile alea.Numai bine.
|
Re: Matiz - b 19 uzu
1jumate mai erau si alte modele dar astea mi sau parut cele mai interesante si dau bine cu aceel rosi parerea mea
|
Re: Matiz - b 19 uzu
frumos matiz-ul. eu te-as sfatui sa dai literele chinezesti jos. spune-mi te rog de unde ai luat ceasurile si dak le-ai montat tu. bafta
|
Re: Matiz - b 19 uzu
1 Attachment(s)
am precizat mai sus de unde sunt luate si sunt montate de mine.o sa postez si o poza cu un numar de contact pt ele
|
Re: Matiz - b 19 uzu
Frumoasa buburuza!
sa o stapanesti sanatos!;) imi plac ceasurile cu plasma si faptul ca ai schimbat lumina de la consola centrala! si eleronul de pe hayon vine bine! asa cum ti-a mai spus, scoate literele chinezesti.. nu sunt pt masina asta!! jantele "14 in combinatie cu arcuri sport ar prinde bine pe masina! |
Re: Matiz - b 19 uzu
Un mare,mare sfat,RENUNTA la literele chinezesti!!!
In rest este o masina draguta...ce dimensiuni sunt dif-urile de pe usi???? |
Re: Matiz - b 19 uzu
cred ca 15
|
Re: Matiz - b 19 uzu
Mie imi par de 13...?
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:52. |
- Copyright 2026 4Tuning