Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Matiz - b 19 uzu (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/101039-matiz-19-uzu.html)

mitzy 14-12-08 10:47

Matiz - b 19 uzu
 
20 Attachment(s)
astept pareri si sugesti.sper sa va placa.urmeaza sa pun arcuri sport si niste jante pe 14.dar nu stiu cum o fi daca doar cu arcuri sport vor atinge pe jante de 14 are cineva vreo ideeeee.astept pareri

suciuciprian 14-12-08 16:22

Re: Matiz - b 19 uzu
 
Foarte frumos Matiz-ul.Spor la modoficarile care o sa i le aduci.Spune-mi te rog cat ai dat pe ceasurile alea.Numai bine.

mitzy 14-12-08 22:23

Re: Matiz - b 19 uzu
 
1jumate mai erau si alte modele dar astea mi sau parut cele mai interesante si dau bine cu aceel rosi parerea mea

Dr3adLorD 15-12-08 00:43

Re: Matiz - b 19 uzu
 
frumos matiz-ul. eu te-as sfatui sa dai literele chinezesti jos. spune-mi te rog de unde ai luat ceasurile si dak le-ai montat tu. bafta

mitzy 15-12-08 16:17

Re: Matiz - b 19 uzu
 
1 Attachment(s)
am precizat mai sus de unde sunt luate si sunt montate de mine.o sa postez si o poza cu un numar de contact pt ele

RD-Woo 15-12-08 16:50

Re: Matiz - b 19 uzu
 
Frumoasa buburuza!
sa o stapanesti sanatos!;)
imi plac ceasurile cu plasma si faptul ca ai
schimbat lumina de la consola centrala!
si eleronul de pe hayon vine bine!
asa cum ti-a mai spus, scoate literele chinezesti.. nu sunt pt masina asta!!
jantele "14 in combinatie cu arcuri sport ar prinde bine pe masina!

silviu87 25-02-09 13:38

Re: Matiz - b 19 uzu
 
Un mare,mare sfat,RENUNTA la literele chinezesti!!!
In rest este o masina draguta...ce dimensiuni sunt dif-urile de pe usi????

mitzy 24-03-09 00:11

Re: Matiz - b 19 uzu
 
cred ca 15

banzay 24-03-09 17:43

Re: Matiz - b 19 uzu
 
Mie imi par de 13...?


All times are GMT +2. The time now is 17:52.

- Copyright 2026 4Tuning